Betclic mobile

Wirtualny bukmacher Betclic mobile to znany europejski bukmacher online. Dzisiaj ponad 9 000 000 klientów korzysta z obfitej oferty zakładów wzajemnych Betclic. Niezależnie od naszego kraju, firma z Francji działa m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii i Szwecji. Tenże legalny bukmacher online prowadzi działalność na bazie o licencji uzyskanej konkretnym państwie, by gracz posiadał pewność, że typowanie na stronie www.betclic.pl jest pod każdym względem zgodne z przepisami.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Betclic mobile

Bukmacher gorliwie angażuje się w rozbudowę apki na telefony. Zarazem na Androidzie jak i na iOS aplikacja sprawia odczucie banalnej a użytkowanie jej nie powoduje właściwie żadnych problemów nie jedynie doświadczonym użytkownikom, jednakowoż i osobom, które zaczynają obstawiać zdarzenia w necie.
Z pułapu apki posiadamy dostęp do każdych funkcjonalności strony www, co charakteryzuje Betclic na tle kolejnych organizacji bukmacherskich istniejących w naszym kraju. Mając aplikację daje to nam wybór nie tylko obstawiania meczy, lecz i odtwarzania meczy w trakcie, najlepszych zdarzeń piłkarskich i nie tylko.

Cashback w Betclic

Betclic.pl oferuje super bonus przy zakładaniu konta w Polsce w postaci – 500 zł cashbacku od początkowego zakładu. To znaczy, że jeżeli Twój pierwszy zakład jest chybiony, to na Twoje konto buk zwróci Wam jego stawkę minus 12% taksa.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Stąd, żeby zupełnie spożytkować dodatek po założeniu konta i zdobyć zwrot (to znaczy cashback) kasy w kwocie 500 zł, należy ustawić kuponik za 568 zł. By zrealizować środki bonusowe osiągnięte w formie cashbacku, trzeba obrócić nimi x4 po kursie 2,00.

Zakłady u bukmachera Betclic

Fajnym rozwiązaniem, patrząc od strony obstawiającego, jest opcja Multi+. Bieżący bukmacher online na blankiecie z 4 pojedynkami uiści 50% daniny, a na zakładzie z 5 pojedynkami całość.
Co więcej im więcej meczów wstawisz do kuponu, tym więcej możesz zdobyć. Przy więcej niż 12 meczach, bukmacher online dodaje aż 50% do zwycięstwa.

Oferta zakładów bukmacherskich jest nader zasobna. Nie licząc oczywistych zakładów na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i najatrakcyjniejsze ligi Na starym kontynencie czy wielkoszlemowe zawody tenisa, w propozycji spółki odnajdziemy również zakłady na koszykówkę (NBA), hokej (NHL), sporty motorowe i mniej słynne w Polsce, jak na przykład dart, baseball, golf snooker czy wyścigi konne.
Z trudem wypatrzyć dziedzinę, której omawiany bukmacher internetowy nie posiadałby w ofercie.
Nie brak również sportowych zakładów specjalnych a także typowo rozrywkowych, jak na to kto będzie prezydentem w USA po kolejnych wyborach.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

W Polsce esport rozwija się nadzwyczaj silnie i to widać. Widzi to również Betclic i dostarcza okazję obstawiania meczy w grach jak na przykład Counter Strike, League od Legends czy Dota.
Obstawiający będą radzi z kursów, bowiem te w zestawieniu do pozostałych istniejących na krajowym rynku buków wyglądają na wyższe.

W Betclic można skorzystać z Cashout, to znaczy dyspozycja prostszego rozliczenia kuponiku – przed zamknięciem wszelkich wydarzeń z kuponu. Kwota wygranej będzie należycie przeliczana zależnie od ilości meczy pozostających na blankiecie i ich kursu.

Betclic mobile 1 Legalne zakłady bukmacherskie

Betclic wspomaga nasz sport

Bardzo efektownie wygląda partnerstwo z reprezentacją Polski w siatkówce z jaką Betclic sygnował umowę. Bukmacher internetowy jest w tej chwili na spodenkach siatkarzy. Bukmacher jest również głównym sponsorem Mistrza Polski 2019 – Piasta Gliwice a także formalnym sponsorem zwycięzcy Pucharu plus Superpucharu Polski 2019 – Lechii Gdańsk.
Całość demonstruje, że Betclic już od samego początku pragnie trwale promować się wśród polskich kibiców.

Spotkania live w Betclic TV

Jak już wtrąciłem Fani sportu posiadają opcję odtwarzania najistotniejszych meczy jak na przykład: mecze NBA – w części PlayOff, mecze Bundesligi, Ligi Mistrzów siatkówki a także wiele najlepszych turniejów tenisa.

Depozyty i wypłaty wygranych

W Betclic możesz dokonać depozyt już od 1 zł. Dowolna z czynności finansowych, a więc także przelew, jak i wypłata, są darmowe. Użytkownik chcący przelać pieniądze może zrobić użytek z platformy Przelewy24, przez to pieniądze w jednej chwili znajdą się na koncie w portalu do akceptowania zakładów. Oczywiście, da się również posłużyć się kartą płatniczą.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Czy polecamy obstawiać w Betclic?

Betclic to licencjonowany w Polsce bukmacher online, jaki proponuje w tej chwili na dzień dobry bez liku interesujących rozwiązań, które z perspektywy obstawiającego zdołają zaznaczyć się jako ważkie. Pozytywami zostaną bezsprzecznie: aplikacja mobilna, wysokie kursy plus promocja Multi+. Polecamy by poddać próbie nieniniejszego międzynarodowego bukmachera też dla bonusu na start, jakiego w Polsce na takich regułach nikt nie udzielał.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka