Bieżąca lista bukmacherów w Polsce

Bieżąca lista legalnych bukmacherów on line w Polsce czyli z licencją może przydać się każdemu typującemu pojedynki przez www …
Raczej wszyscy uwielbiamy w mniejszym czy też większym stopniu ryzyko i związany z tym dreszczyk emocji. W umiarkowany sposób jest to potrzebne zjawisko, jednak hazard lub zakłady wzajemne mogą mieć też negatywne cechy.

Trudno się tym samym dziwić, iż nasze państwo chciało w pewnym stopniu unormować ten rynek. Zatem jest o wiele bezpieczniejsze i klarowne. Tym samym zakłady sportowe są zgodne z prawem w naszym kraju, lecz są na określonych warunkach.

Kluczowe kwestie w tej materii wyznacza Ustawa o grach hazardowych. Stąd też wszelkie spółki zajmujące się bukmacherką powinny dysponować zezwoleniem na urządzanie zakładów wzajemnych. Decyzję w tej kwestii podejmuje Minister Finansów.

 

W tym momencie lista bukmacherów w Polsce zawiera kilkanaście firm. Firmy te funkcjonują nie jedynie w zgodzie z aktualną literą prawa, lecz przede wszystkim z korzyścią dla użytkowników. Korzystając z oferty bukmacherów z tejże listy legalnych bukmacherów mamy więc pewność, iż dostaniemy wygrane pieniądze. Na rynku jest dużo spółek, część z nich da się spotkać tylko w sieci i ktoś nieobeznany może nawet bezwiednie skusić się na ofertę firmy bukmacherskiej, która nie działa w nas uczciwie. W związku z tym należy, zobaczyć wykaz tych organizacji które dostały licencję.

Szczęśliwie na stronie www Ministerstwa Finansów znajduje się lista bukmacherów w Polsce funkcjonujących zgodnie z prawem.

[affcoups template="list"]

Jaki legalny bukmacher oferuje najkorzystniejszy bonus bez depozytu na początek?

Aktualnie paru legalnych bukmacherów internetowych daje bonus bez depozytu. W większości wypadków po całkowitej rejestracji zdołamy od razu na swoim koncie zauważyć nadprogramowe środki na obstawianie wyników sportowych.
Odstępstwem od reguły jest STS, jaki oferuje nam freebet po szybkiej rejestracji. Czy to oznacza, że oferuje on najlepszy bonus na start?

Wszystko zależy od wielu kwestii, ponieważ w naszym porównaniu na pierwszym miejscu uplasowała się Fortuna, która daje nowym klientom bonus bez depozytu w wysokości 20 złotych. Choć konkurencja daje o 5 złotych więcej, to w przypadku Fortuny mówimy o banalnych wymogach, jeśli chodzi o obrót dodatkiem. Mamy tutaj brak minimalnej ilości zdarzeń i brak minimalnego kursu na kuponie. Powinno się jednak mieć na uwadze, aby zrobić całą rejestrację konta obstawiającego.

Tworząc jedynie konto tymczasowe, nie zyskamy dodatkowych środków Dodajmy także, że ów bonus bez depozytu nie dostaniemy w postaci pieniędzy. Zyskamy go w postaci punktów Fortuna Klub Plus, które tworzą odpowiednik tej sumy. Obstawiając kupon, trzeba zaznaczyć odpowiednią sumę punktów.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Więcej o bukmacherach i obstawianiu pojedynków znajdziesz na https://listabukmacherow.pl