betfan-bonus-na-start

Takie informacje uwielbiamy! Gdy bukmacher działający w sieci oferuje bonus za rejestracje bez depozytu! Fakt, iż do końca  miesiąca lecz to sposobność aby dostać 20 PLN na darmowe zakłady u bukmachera on-line!

Otóż od godziny 0:00 22 listopada 2019 do końca listopada 2019 legalnie przyjmujący zakłady bukmacher wirtualny forBET uruchamia nadzwyczajną ofertę dla nowo zakładających konta typerów.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl

Każdy nowy gracz otrzyma bonus 20 ZŁOTYCH za rejestrację (bez potrzeby depozytu). Nadto oferuje niniejszy bukmacher online nader łatwe zasady/wymagania dotyczące obrotu bonusem (wymagany jest tylko jednokrotny obrót, kurs min. 2,00).

Dużo informacji: https://www.iforbet.pl/podstrona/bonus-bez-depozytu

Tak więc jeżeli nie masz konta do typowania zdarzeń przez www na www.forbet.pl to zachęcamy do otwarcia go choćby po to aby zdobyć premię bez depozytu.

Gramy Razem w Forbet!

Na początku tego miesiąca legalnie działający bukmacher wirtualny forBET wprowadza nieduże modyfikacje w promocji bukmacherskiej Gramy Razem.

forbet-bonus-powitalny

Najważniejsza nowina dla obstawiających tego bukmachera wirtualnego jest następująca:

Obstawiając minimum 3 zdarzenia na kwicie z całościowym kursem minimum 2,00 czynnik to 1,00, czyli nadal nie opłacacie w forBET żadnego podatku od postawionej kwoty – takiej oferty nigdzie nie wyszukacie. Jeżeli preferujecie grywać mniej wydarzeń sportowych na kwicie, to u nas również zdołacie zdać się na nadzwyczajne traktowanie.

Typując dwa zdarzenia z minimalnym kursem 1,50 rozdzielamy się z Wami haraczem i iloraz to 0,94. Natomiast jeżeli gracie na własnych kuponach tylko pewne wydarzenie, czynnik wyniesie 0,88.

Aktualnie zaoferowaliśmy Ci Betmarket, gdzie zdołacie zweryfikować jak grają kolejni konsumenci forBET uwzględniając wielkość przelicznika oraz liczbę wydarzeń. Triumfuj z najlepszymi!

 

Co daje rejestracja w forBET:

– Mega bonusy bukmacherskie dla stałych graczy.
– Rozgrywka bez haraczu czyli 12% do zwycięstw.
– Najobfitsza oferta na krajowe ligi
– Błyskawiczne płatności za pośrednictwem Kart Kredytowych.
– Betmarket inaczej zwyciężaj z najlepszymi grającymi na zakłądach.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl