Bukmacherzy i bonusy powitalne za rejestrację

Jacy legalnie działający bukmacherzy mają super darmowe zakłady powitalne dla nowo otwierających konta użytkowników? Sprawdźmy!

Różnego typu gry hazardowe i bukmacherka cieszą się niemałą popularnością. Panująca na rynku rywalizacja wymusza na nich pewne działania, które umożliwią zyskać sympatię konsumentów.

Idealnie to widać na przykładzie zakładów wzajemnych. Na każdym kroku monitorujemy, jak prześcigają się oni w prezentowaniu coraz ciekawszych bonusów przy rejestracji. Stąd też należy im się przyjrzeć nieco uważniej, gdyż pozwoli to wybrać nam bukmachera na początek. Firmy bukmacherskie, które są obecne na krajowym rynku, do zdobycia nowych klientów stosują tzw. bonusy bukmacherskie powitalne. Jest to idealne narzędzie o kształcie promocyjnym.

W ten sposób nowi typujący mecze są bowiem kuszeni do tego, aby tworzyć konta dokładnie w tym wybranym serwisie. Oczywiście występują tu pewne ograniczenia, bo z premii można zrobić użytek TYLKO raz – z uwagi na blokadę IP czy użycie adresu e-mail.

Bonusy powitalne za rejestrację

Choć legalni bukmacherzy online pieczołowicie tego pilnują, to wprawdzie nic nie stoi na przeszkodzie, aby pewien grający tworzył konta w przeróżnych wortalach do typowania zdarzeń. Poznając ofertę bukmacherów działający w sieci i rozpatrując ją pod kątem dodatków powitalnych, zaleca się przyjrzeć takim czynnikom jak: wysokość obrotu, procent darmowych funduszy, momentu przyznania gratyfikacji i kursowi obrotu. Do tego zalecana jest analiza wiarygodności buka.

[affcoups template="list"]

Ogólnie sprawę ujmując na interesujących się bukmacherką non stop czeka sporo różnego typu bonusów u firm bukmacherskich. Tym samym nie mając konta w określonym wortalu, mamy możliwość swobodnie szperać w propozycjach. Swobodnie, można postawić tezę, iż bukmacherskie bonusy za rejestrację są jedną z fundamentalnych opcji reklamy mających na celu wywołanie potrzeby utworzenia profilu w danym serwisie.

Każdorazowo zaleca się czytać regulaminy tego rodzaju promocji, ponieważ nim otrzymamy swój bonus, będziemy musieli dotrzymać wyznaczone wymogi. Może tu chodzić np. o minimalny kurs gwarantujący zdobycie bonusu względnie ilości obrotów danym bonusem.

Do tego zarządzając małą sumą wejścia, raczej nie łudźmy się, iż bukmacher online udostępni nam gigantycznych bonusów. Wskutek tego warto raczej skoncentrować się na propozycjach z niższymi korzyściami. Co więcej, bonusy powitalne to nie jedyna propozycja bukmacherów, ponieważ należy też pamiętać o zakładach bez ryzyka przegranej, freebetach i bonusach z przyszłych depozytów.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje