Etoto

Etoto 1
9 ratings
Bonus

200% do 300 zł za wpłatę

Najlepszy bonus

Brak

W skrócie
  • Opcje wpłaty: Blik, Przelewy24, Skrill, Dotpay
  • Oferta bukmacherska: Bardzo średnia, podobnie jak kursy czy ilość meczów
  • Darmowy zakład: Brak, choć mają 200% za wpłatę
  • Minimalny depozyt: 1 zł
Obstawiam Obstawiam

Rasowa oferta powitalna przy rejestracji na eTOTO.PL! 200% za wpłatę dla nowo zakładających konta klientów. Zyskaj 200 zł w bonusach. Taka oferta nie zdarza się z reguły pośród legalnych bukmacherów w sieci toteż warto przyglądnąć się jej uważnie. Bowiem warto!

Bonus przy rejestracji to właściwie norma pośród bukmacherów w Kraju, natomiast ażeby zapewniać klientom 200 % za ich wpłatę – to trudno coś takiego odnaleźć pośród kolejnych ofert powitalnych. Tylko totolotek.pl a także lvbet.pl oferują powyżej 1000 złotych w bonusach przy rejestracji, jednakże to tylko 100% pierwszej wpłaty. A tu etoto.pl poszło po bandzie!

Odbierz 20 zł za pobranie aplikacji ETOTO
+ 200% więcej za wpłatę na start!

 

Zasady oferty powitalnej

Jak wtrąciliśmy ostatnio rzeczony legalnie działający bukmacher internetowy przedstawił śmiałą ofertę powitalną, zamiast wyboru miedzy propozycją defensywną a ofensywną mamy ofertę Zyskaj 1000 pln od eTOTO.
Spoglądając na potężne zaciekawienie bonusami u bukmacherów w Kraju pośród obstawiających zdarzenia firma bukmacherska eTOTO zdecydowała wystartować z najciekawszą ofertą dla typujących w trakcie rejestracji. Niżej opisaliśmy pewną ilość wiadomości odnośnie nowej propozycji na start:

W nowiuteńkiej propozycji na start Zgarnij 200 zł, grający za własne dwa pierwsze depozyty dostać jest w stanie do 1000 zł:
– pierwotny przelew na konto gracza będzie podniesiony o 200% do 200 zł (oznacza to wystarczy wpływ 50 zł, aby dostać 100 złotych), co jest szczególne pośród bukmacherów legalnie działających w Polsce. Nie ma szans znaleźć buka jaki podwyższa depozyt o tego typu procent.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

– kolejny przekaz pieniężny na konto gracza pozostanie podniesiony o 100 procent do realnie 100 zł !

Stąd sumarycznie typujący za własne 2 podstawowe przelewy może dostać 300 zł.

Z propozycji są w stanie skorzystać wszyscy obstawiający, jacy w dalszym ciągu nie zrobili pierwszej wpłaty na konto u bukmachera (mogą zgarnąć obydwa dodatki) czy wtórej wpłaty (mogą pozyskać drugi dodatek), niezależnie od czasu założenia konta typującego.

W razie pytań powinno się przepatrzyć przepisy na www.etoto.pl.

Etotomania

Rzadko bukmacher online Etoto wrzuca na skrzynki swoim dotychczasowym typerom gratisy (nie chodzi o gratisy na start). Stąd ETOTOMANIA to fajne zaskoczenie i co więcej niezła promocja dla typujących u niniejszego lokalnego bukmachera wirtualnego.

Dziś na stronie www.etoto.pl oficjalnie rozpoczęła działanie ETOTOMANIA, lojalnościowy projekt bonusowy dla obstawiających dający ewentualność awansu ma wyższy poziom i otrzymywanie coraz to ciekawszych gratyfikacji.

Odbierz 20 zł za pobranie aplikacji ETOTO
+ 200% więcej za wpłatę na start!

 

Gracze zbierają punkty za zbudowane kuponiki. Z końcem miesiąca według „widełek” przenikają poziom dalej i co więcej rutynowo zdobywają nastepne premie. Licznik punktów ciągle instruuje gracza jak wiele brakuje mu do lepszego pułapu przykładowo ZŁOTY, a jak wiele do utrzymania aktualnego przykładowo SREBRNY.
Nadto, także widzi grający jakie wygrane ich oczekują w nadciągającym tygodniu.

Im wyższy szczebel w projekcie lojalnościowym bukmachera Etoto tak często zdołamy liczyć na pokaźne nagrody pieniężne dla gracza.

Program podmienił wszystkie, do tej pory funkcjonujące promocje bukmacherskie na stronie nie licząc oferty przy rejestracji „Zamieniamy 100 złotych na 300 złotych

Dużo informacji masz na: www.etoto.pl/etotomania/szczegoly

Aplikacja Etoto

Jakiś czas temu wystartowała też aplikacja Etoto. Zgarnij upominek – 20 złotych „FREEBET”!

Wszyscy wiemy jak ważne są zakłady sportowe na smartfonie stąd, raduje Nas że kolejny bukmacher w necie uruchomił apkę która asystować nam zdoła z dowolnego punktu na świecie grać na zakładach spotkania przez internet.
Tym mocniej raduje Nas rzecz – że aplikacja Etoto wygląda na faktycznie ciekawą a także stabilną.

Zakłady bukmacherskie eToto obwieściły że dnia 12.11 rozpoczęła się dystrybucja apki mobile na stronie www.etoto.pl. Z racji owego wydarzenia ów legalny bukmacher internetowy dla nowo rejestrujących się graczy ma dodatek po rejestracji – 20 złotych FREEBET za zalogowanie się do przedstawianej apki. Na aktualną chwile apka jest dostępna na Androida, a odsłona na iOs niebawem będzie dostępna w AppStorze.

Odbierz 20 zł za pobranie aplikacji ETOTO
+ 200% więcej za wpłatę na start!

 

Aplikacja mobile

Aby odebrać darmowy zakład kwocie 20 złotych, trzeba:
– zarejestrować konto na www.etoto.pl
– w trzecim kroku tworzenia konta do obstawiania, w okienku „Bonus code” uzupełniamy kod: ETOTO20FREE
– ściągnąć aplikację Etoto na komórkę (odnośnik mają na stronie www.etoto.pl)
– na rachunku gracza zauważysz freebet do zużycia JENO na aplikacji mobile.

Aby zastosować freebet w rozgrywce, musisz sporządzić kuponik z minimum 3 wydarzeniami (minimalny kurs 1.3, całkowity kurs kuponu 2.2).
Dopiero wtedy na kuponie ujrzysz możliwość wyboru freebet’a do obstawienia.

Na stronie rejestracyjnej https://www.etoto.pl/rejestracja/ znajduje się pełny kodeks promocji na początek z aplikacją mobilną.

Jeśli chciałbyś typować spotkania w aplikacji Etoto do tego patrzeć na spotkania to polecamy apkę którą zmajstrowała firma bukmacherska fortuna.pl

Etoto 2

200% do 300 zł za wpłatę