Forbet

Forbet 1
43 ratings
Bonus

100% do 2050 zł za wpłatę

Najlepszy bonus

Czasowo (za instalację aplikacji)

W skrócie
  • Opcje wpłaty: Payu, Dotpay, Tpay, karty kredytowe
  • Oferta bukmacherska: Bogata jak na bukmachera z TOP5
  • Darmowy zakład: Brak
  • Minimalny depozyt: Od 1 zł
Obstawiam Obstawiam

Takie informacje uwielbiamy! Gdy bukmacher działający w sieci oferuje bonus za rejestracje bez depozytu! Fakt, iż do końca  miesiąca lecz to sposobność aby dostać 20 PLN na darmowe zakłady u bukmachera on-line!

Otóż od godziny 0:00 22 listopada 2019 do końca listopada 2019 legalnie przyjmujący zakłady bukmacher wirtualny forBET uruchamia nadzwyczajną ofertę dla nowo zakładających konta typerów.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Każdy nowy gracz otrzyma bonus 20 ZŁOTYCH za rejestrację (bez potrzeby depozytu). Nadto oferuje niniejszy bukmacher online nader łatwe zasady/wymagania dotyczące obrotu bonusem (wymagany jest tylko jednokrotny obrót, kurs min. 2,00).

Dużo informacji: https://www.iforbet.pl/podstrona/bonus-bez-depozytu

Tak więc jeżeli nie masz konta do typowania zdarzeń przez www na www.forbet.pl to zachęcamy do otwarcia go choćby po to aby zdobyć premię bez depozytu.

Gramy Razem w Forbet!

Na początku tego miesiąca legalnie działający bukmacher wirtualny forBET wprowadza nieduże modyfikacje w promocji bukmacherskiej Gramy Razem.

forbet-bonus-powitalny

Najważniejsza nowina dla obstawiających tego bukmachera wirtualnego jest następująca:

Obstawiając minimum 3 zdarzenia na kwicie z całościowym kursem minimum 2,00 czynnik to 1,00, czyli nadal nie opłacacie w forBET żadnego podatku od postawionej kwoty – takiej oferty nigdzie nie wyszukacie. Jeżeli preferujecie grywać mniej wydarzeń sportowych na kwicie, to u nas również zdołacie zdać się na nadzwyczajne traktowanie.

Typując dwa zdarzenia z minimalnym kursem 1,50 rozdzielamy się z Wami haraczem i iloraz to 0,94. Natomiast jeżeli gracie na własnych kuponach tylko pewne wydarzenie, czynnik wyniesie 0,88.

Aktualnie zaoferowaliśmy Ci Betmarket, gdzie zdołacie zweryfikować jak grają kolejni konsumenci forBET uwzględniając wielkość przelicznika oraz liczbę wydarzeń. Triumfuj z najlepszymi!

Artur Boruc i forBET

Z ogromną dumą pragniemy Cię zawiadomić, że reprezentantem legalnego bukmachera forBET Zakłady Sportowe został wybitny naszej drużyny ewidentnie bramkarz Artur Boruc!

Jeden z najbardziej uznanych futbolistów w Polsce, pierwszorzędny bramkarz Naszej reprezentacji, bramkarz z największą dawką popisów w biało-czerwonych barwach wśród bramkarzy, dawny zawodnik Legii Warszawa i ekipy Celtic Glasgow, a do tegoż charyzmatyczny, nieszablonowy obywatel – przez długi okres czasu da się by tak opisywać Artura, ale to chyba zbędne, bo każdy z Was na pewno go kojarzy.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

Tym nadzwyczaj miło nam oznajmić, że połączyliśmy się z Arturem jednoroczną umową ambasadorską z alternatywą przedłużenia i rozszerzenia świadczeń, wśród jakich są między innymi prawa do użycia wizerunku bramkarza.

Niezwykle się cieszę, że udało nam się zacząć kooperację z tak wyjątkowym sportsmenem, jakim jest Artur.
To postać niezwykle świetna i ufam, że razem przygotujemy multum ciekawych akcji dla krajowych typujących na stronce forbet.pl – stwierdził naczelny zarządu forBET, Robert Grzeszczyk.

Już niebawem klienci na stronie forbet.pl Zakłady Sportowe będą mogli zobaczyć owoce tej współpracy.
Cały czas przypominamy o promocji 100% za początkową wpłatę na konto klienta. Warunki odkryjecie tu.

 

Co daje rejestracja w forBET:

– Mega bonusy bukmacherskie dla stałych graczy.
– Rozgrywka bez haraczu czyli 12% do zwycięstw.
– Najobfitsza oferta na krajowe ligi
– Błyskawiczne płatności za pośrednictwem Kart Kredytowych.
– Betmarket inaczej zwyciężaj z najlepszymi grającymi na zakładach.

Forbet 2

100% do 2050 zł za wpłatę