Fortuna

Fortuna 1
33 ratings
Bonus

100% do 2100 zł + freebet 20 zł

Najlepszy bonus

Bonus bez depozytu + darmowy 600 zł zakład

W skrócie
  • Opcje wpłaty: Payu, Tpay, Skrill, Neteller, Dotpay, karty kredytowe
  • Oferta bukmacherska: Bardzo rozbudowana, kursy - wysokie, FortunaTV
  • Darmowy zakład: Bonus bez depozytu (w pkt) + darmowy zakład bez ryzyka
  • Minimalny depozyt: Od 2 zł
Obstawiam Obstawiam

Stań się postrachem bukmacherów już dziś! Zacznij ogrywać bukmacherów…dziś dowiedz się jak ograć bukmachera Fortuna!

Firma Fortuna.pl to legalny bukmacher online w Polsce, stale rozszerza sieć stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów bukmacherskich. Ich poziom wynosi obecnie 573, a do końca listopada otwartych zostanie co najmniej kilkanaście następnych. Specjalnie dla obstawiajacych nowo otwartych PPZ instytucja przygotowała akcję promocyjną „Fortuna na start”, jaka polegać będzie na zwiększeniu ewentualnej zwycięstwa użytkownika aż o 14%!

Lokalne punkty przyjmowania zakładów to od lat szalenie istotny segment dochodowości Fortuny. Spółka całkowity okres zakłada otwarcia następnych punktów, a suma wszelkich PPZ na koniec 2017 roku może przejść 600.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Pragnąc pochwalić obstawiających preferujących tradycyjną formę zawierania zakładów także namówić nowe persony do sięgnięcia z oferty Fortuny, bukmacher otwiera alternatywę podwyższenia zwycięstwa na wszelkich ustawionych kuponach.

stań się postrachem bukmacherów

– Ciągły rozkwit sieci Punktów Przyjmowania Zakładów to podstawowy element procedury zaakceptowanej poprzez Fortunę. Klienci, dla jakich pierwotnym miejscem zawierania zakładów są punkty stacjonarne, to dla nas bardzo istotna grupa, przeto chcemy, aby przy szans otwierania nowiutkich punktów Fortuny zdołali oni zdobyć z rozgrywki jeszcze sporo. Wskutek oryginalnej akcji promocyjnej ich ewentualna nagroda powiększy się aż o 14%. Sądzimy, że działanie „Fortuna na start” skusi do wizyty w naszych punktach również persony niepogrywające do tejże pory w zakładach piłkarskich oraz obstawiajacych u konkurencji – prawi Konrad Łabudek, boss sprzedaży instytucji Fortuna on line zakłady wzajemne.

Fortuna 2

Poprzez pierwsze 6 tygodni, po założeniu nowego punktu Fortuny, każdy mężczyzna będzie mógł zyskać kolejny bonus, dzięki któremu zdobędzie szansę zwiększenia możliwej wygranej, o 14%. Dodatek rozróżnia się oraz tym, że przyznawany w ramach akcji „Fortuna na start” obejmie wszystkie kupony, niezależnie od typu zakładu, ilości zakładów na taśmie czy wysokości stawki na wszelkim z nich.

Wymogi, wymogi …

Jedyny wymóg, jaki musi spełnić obstawiający który marzy o tym by stać się postrachem bukmacherów, to zameldować pracownikowi punktu gotowość wzięcia udziału w akcji promocyjnej przed zawarciem kuponu. Dodatek bezwolnie zwiększający wartość zwycięstwa to ukłon w stronę użytkowników, dla jakich nowy punkt znajduje się w bardziej dostępnej strefie także dla person grających w sąsiednich punktach stacjonarnych przynależnych do np STS.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Oferta „Fortuna na start” jest przystępna zarówno dla obstawiajacych zarejestrowanych w projekcie Fortuna Klub Plus, jak również dla anonimowych graczy. Poprzez całkowity okres trwania akcji konsumenci mogą zawierać każdą ilość zakładów ze wyjątkowym bonusem, zwiększającym wartość możliwej nagrody. Oferta nie łączy się z SUPEROFERTĄ i PRZEBOJEM DNIA.

EKSPERT+

Legalny bukmacher on line Fortuna poszerza tegoroczną ofensywę produktową oraz bez ustanku poszerza promocję dla typerów pojedynki przez internet. Jakiś czas temu po podniesieniu limitu wygranej na jednym kuponie aż do 601 000 ZŁ – inkorporuje następne ulepszenie – EKSPERT+.

Rzeczona nowość pozwoli Obstawiającym na podniesienie własnej wygranej – nawet do 33% a także na zyskanie bonusu – nawet do pięć 000 ZŁ.

Natomiast produkt EKSPERT+ to wariant zakładu wzajemnego 1×2, w którym typujący mecze może wytypować od ośmiu do choćby 20 zajść, w szczególności dotyczących pojedynków futbolowej Ekstraklasy, 1. Ligi, a także pozostałych rozgrywek ogólnoeuropejskich.
Jeśli chodzi o właściwą ilości typów na kuponie może on pozyskać bonus do prawdopodobnej wygranej:

– 8 oraz 9 spotkań na kuponie – bonus kursowy 1.11 (po prawdzie – +11% do zwycięstwa),
– 10 oraz 11 spotkań na kuponie – bonus kursowy 1.22 (+22% do wygranej),
– min. 12 typów na kuponie – bonus kursowy 1.33 (+33% do ostatecznego triumfu).

Ponadto, jeśli Klientowi uda się obstawić dobrze jakiekolwiek zdarzenia, bez względu na ich liczby na kuponie, to do jego nagrody sumuje się bonus pięć tysięcy ZŁ (do podziału pomiędzy wszelkich obstawiających jacy trafią danego EKSPERTA+.

Produkt EKSPERT+ to druga z czterech nowości zaoferowanych przez Fortunę w obrębie listopadowej operacji „Produkt+”. W minionym tygodniu informowaliśmy o podniesieniu pułapu zwycięstwa na 1 kuponie – do 601 000 ZŁ, co jest teraz największą przypuszczalną nagrodą w Kraju oferowaną przez legalnego buka.

Na dodatek mamy dla Każdego z was wyśmienite wieści, bo w nadchodzącym tygodniu przedstawiona zostanie dodatkowa nowość na stronie www.fortuna.pl, przedstawiona z myślą o Typerach tego buka internetowego.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta grającego na fortuna.pl – to od jakiegoś okresu rozdajemy po 10 złotych za samo założenie konta (a także na dodatek do 400 złotych za pierwszy depozyt!
Więcej informacji pod tym linkiem.

Fortuna 3

100% do 2100 zł + freebet 20 zł