STS

STS 1
22 ratings
Bonus

100% do 300 zł i darmowy zakład

Najlepszy bonus

100 zł darmowy zakładbez ryzyka!

W skrócie
  • Opcje wpłaty: Payu, Tpay, Skrill, Neteller, Dotpay, karty kredytowe
  • Oferta bukmacherska: Bardzo rozbudowana, kursy - średnie, ale STS TV robi robotę
  • Darmowy zakład: Tak, w postaci bonusu bez depozytu!
  • Minimalny depozyt: Od 1 zł
Obstawiam Obstawiam

STS to najlepsza aktualnie legalna firma bukmacherska on-line w Polsce przygotowującą dla graczy zakłady bukmacherskie. Organizacja założona została w 1997 roku i odtąd z powodzeniem funkcjonuje na obszarze Polski.

Przy użyciu energicznego progresu podczas zeszłych lat STS.PL podbił sektor legalnych firm bukmacherskich w Polsce – w znacznym stopniu zwiększając udziały, jakie dzisiaj są na poziomie 47%. Po przegonieniu polskiej konkurencji nowym etapem milowym organizacji jest podbój Europy.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Ów legalny bukmacher internetowy energicznie angażuje się we wspomaganie naszego sportu, będąc najlepszym organem na naszym sektorze sponsoringu. Firma jest formalnym sponsorem kadry Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań a także wielu kolejnych klubów w Polsce.

STS a eSport

Bukmacher STS na dodatek wzmacnia także nasz polski esport.
STS.PL zaczął współpracę z Devils.one, instytucją esportową. Devils.one jako wyłączny lokalny team CS:GO zademonstruje się w ciągu 9. sezonu rozgrywek ESL Pro League – w najwyższym stopniu renomowanej ligi CS:GO na świecie. Umowa obowiązuje do lutego 2020 r. Jest ona fragmentem strategii STS, zakładającej regularne wzmacnianie obecności w sferze esportu.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Jednostka ciągle wkłada kapitał w wzmocnienie nowoczesnych plus innowacyjnych technologii, wskutek jakim przegoniła krajową konkurencje. STS udostępnia zakłady sportowe nie tylko za pośrednictwem strony w sieci, ale również jej mobilnej wersji, jak i apkom dedykowanym na systemy Android plus iOS. Firma bez ustanku modyfikuje propozycję, umożliwiając Tobie m.in. kolejne zakłady live oraz potwierdzając wiodącą pozycję w dyscyplinie esportu.
Bukmacher zbudował również własny system wypłat – STSpay – umożliwiający szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu. Ów wiodący bukmacher on line, za pośrednictwem inwestycji w czeską spółkę Greep, został współwłaścicielem systemu Betsys, z którego robi na ogół użytek.

Za pomocą wydajnego systemu pomocy dla obstawiających pojedynki, STS ma sposobność świetnie odpowiadać na wzrastające zapotrzebowania graczy.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Oglądaj spotkania i typuj!

Spółka świadczy poza tym możliwość oglądania transmisji wydarzeń sportowych na żywo w necie za asystą STS TV. Taka ewentualność jest przystępna także klientom urządzeń telefonicznych. Co 30 dni spółka upublicznia transmisje i 5000 spotkań, przykładowo… piłki nożnej, piłki ręcznej, bilarda, NFL oraz pozostałych sportów.
Teraz innowacyjne punkty przyjmowania kuponów są w dowolnym większym mieście – ogółem na obszarze kraju jest ich więcej niż 430.

Zgarnij bonus za rejestrację od STS

Cenimy dodatki za rejestrację jak każdy klient bukmacherów! Tutaj również przytoczony bukmacher na stronie www.sts.pl/bonusy/ sporządził dla Ciebie promocje za rejestrację.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Uzyskamy na tej stronie na początek – 25 złotych bez wpłaty oraz i 1000 złotych za wpłatę na rachunek do zawierania zakładów bukmacherskich.
Co więcej w rozmaitych konkursach stali użytkownicy mogą zyskać multum gotówki (warunki znajdziecie na wspomnianej www.sts.pl/bonusy/).

STS 2

100% do 300 zł i darmowy zakład