Totolotek

Totolotek 1
18 ratings
Bonus

100% do 1000 zł za wpłatę

Najlepszy bonus

Brak

W skrócie
  • Opcje wpłaty: Dotpay, Tpay, Skrill, karty kredytowe
  • Oferta bukmacherska: Na średnim poziomie z tendencją wzrostową.
  • Darmowy zakład: Brak. Jedynie bonus za wpłatę
  • Minimalny depozyt: 20 zł
Obstawiam Obstawiam

Jeśli szukasz wiadomości o Totolotku to znakomicie! Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher online Totolotek.pl przedstawił nową, gratisową aplikację bukmacherską – dzięki której obstawisz mecz przed i w trakcie. Gwarantuje ona w szczególności skanowanie papierowych kuponów z typami oraz pilnowanie rezultatów wydarzeń sportowych „live”. Persony, które będą intensywnie wykorzystywać aplikację mobile co miesiąc mogą dodatkowo zwyciężyć przyciągające nagrody.

Nowa aplikacja Totolotka ma 3 kluczowe komponenty. Pierwotnym z nich jest zadanie SKANUJ KUPON – możliwość monitorowania na smartfonie rezultatów szablonowych kuponów za pośrednictwem techniki QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem telefonu specjalnego pola na kuponiku pojawia się news o zakładzie.

Co proponuje nowa aplikacja Totolotka?

Sprawdzanie rezultatów wydarzeń u bukmachera w trakcie ich trwania. Po uruchomieniu aplikacji na ekranie kluczowym użytkownik zobaczy kompilację aktualnie toczących się wydarzeń piłkarskich, wespół z informacją o aktualnych kursach. Grający ma owe sposobność przetestowania jakie wydarzenia odbędą się w nadchodzących godzinach.

Nadto, komponentem aplikacji jednostki Totolotek.pl są zabawy zręcznościowe 3D. Pstrykając na ikonkę tabletu klient jest transferowany do zakładki z rozgrywkami. Obecnie w apce dostępny jest symulator koszykówki, w którym celem jest oddanie jak największej liczby trafnych rzutów za trzy punkty do kosza.

W apce BETSCAN wprowadzono także szczegół rywalizacji pomiędzy klientami. Za aktywne korzystanie aplikacji – skanowanie kuponów, złączenie konta z FB, lub zdobycie czempionatu w grach – przyznawane są internetowe punkty.

Miesięcznie najlepsze pięć osób nagradzane jest punktami w projekcie Bet Club, a zwycięzca inkasuje poza tym tablet. Obstawiający mogą dzielić się własnymi rezultatami z kolegami, udostępniając na własnych profilach w kanałach społecznościowych informację o wygranej w rozgrywce lub zajęciu wysokiego miejsca w zestawieniu.

– Aplikacja BETSCAN została przygotowana przede wszystkim z myślą o typerach, jacy codziennie używają z naziemnych punktów przyjmowania zakładów wzajemnych. Na przestrzeni paru sekund mogą oni wypróbować wyniki wydarzeń sportowych oraz własnych wydrukowanych kuponów wejść do rywalizacji o nagrody oraz zagrać dla przyjemności w gry sportowe na własnym smartfonie – powiada Mariusz Rzeczkowski, Szef marketingu Totolotek.pl.

Aplikacja powstała dzięki kooperacji Totolotka z Paymaxs – spółką specjalizującą się w kreowaniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs komponuje autorskie apki na podstawie modelu SaaS. Twory spółki zapewniają nabywcom zawierać zakłady wzajemne w każdym okresie oraz położeniu. Więcej na www.totolotek.pl

Kury bukmacherskie w Totolotku

Typujący spotkania przez www zawsze szuka dużych kursów bukmacherskich. A że nie każdy online bukmacher w Kraju ma duże kursy to wiemy już od dawna.

Dlatego oprócz dodatków oraz promocji u bukmachera powinno się podobnie przyglądnąć się kursom na zakładach sportowych. Jakiś czas temu dotarła do nas poważna informacja jakoby firma bukmacherska Totolotek zdecydowała podwyższyć swoje kursy bukmacherskie na zakłady przez www.

Na stronie w sieci Totolotek.pl teraz odnajdziecie najwyższe kursy na pewniaków z TOP10 innymi słowy dziesięciu w większości wypadków typowanych przez graczy zdarzeń z konkretnego dnia!

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Kursy

W obstawianiu zakładów bukmacherskich jednym z najistotniejszych składników jest duży kurs zdarzenia. Duże kursy znaczą większe nagrody. Nie musicie już zestawiać, jaki bukmacher oferuje wysokie kursy na najpopularniejsze mecze sportowe. Totolotek gwarantuje Wam, iż wśród legalnie działających bukmacherów najwyższe kursy oferuje właśnie strona wirtualna Totolotek.pl (jeśli chodzi o te zazwyczaj wybierane spotkania do obstawiania online).

Pracownicy Totolotka selekcjonują dowolnego dnia 10 najchętniej typowanych przez graczy spotkań i proponują do nich największe w Polsce kursy bukmacherskie.

Totolotek 2

100% do 1000 zł za wpłatę