Co to za twór ta Liga Narodów UEFA?

Jeśli uwielbiamy typować mecze przez www u bukmacherów internetowych to winniśmy się przygotować na nowe opcje obstawiania na legalnie działających zakładach wzajemnych!
Otóż startuje zaraz futbolowa Liga Narodów UEFA. Podzielona na sekcje w której konkurować będą teamy narodowe.

Polska drużyna posiada potężne szanse na rozgrywkę w najfajniejszej dywizji, a to za sprawą doborowym popisom na kontynentalnych boiskach.

Liga narodów – informacje

O rozkładzie drużyn pomiędzy 4 dywizje będzie rozstrzygał spis UEFA kadr (z 15 listopada 2017), jakiego aktualne notowanie można prześledzić na stronce www UEFA.

Ekipy pozostaną rozdzielone na 4 dywizje – A (12 drużyn), B (12 drużyn), C (15 drużyn) oraz D (16 drużyn) w kolejności spisie.
W dowolnej z dywizji mecze będą odbywać się w czterech wariacjach (3 lub czterodrużynowych), a zwycięzcy grup w dywizji A awansują do Final Four, jakiego zdobywca zostanie zdobywcą całej Ligi Narodów.

Zwycięzcy grup w grupach B, C oraz D przejdą do wyższej dywizji, a najsłabsze drużyny grup w dywizjach A, B oraz C spadną do słabszej dywizji. 4 drużyny (po jednym z dowolnej dywizji) mają zagwarantowany udział w finałach ME 2020 – dodatkowe mecze będą miały miejsce w marcu 2020 r. (po 4 drużyny z dowolnej dywizji).

 

Nie masz konta w forBET? Z tego linku uzyskasz do 600 złotych za otwarcie konta

 

Mecze w grupach Ligi Narodów grane będą w 2 połowie 2018 r. (po dwa pojedynki we wrześniu, październiku oraz listopadzie), a Final Four (półfinały oraz finał) – w czerwcu 2019 r. Podział ekipy na koniec Ligi Narodów będzie rozstrzygająca przy rozkładzie na kosze w eliminacjach ME 2020 r.

By zastrzec sobie akces w dywizji A, nasza drużyna powinna zachować pozycję w czołowej 12 w momencie zakończenia kwalifikacji do mistrzostw świata w Rosji.

Do spisu reprezentacji UEFA sumują się zarazem punkty jak oraz uzyskane oraz przepuszczone gole, lecz w poniższym wyliczeniu pomijamy pkt za gole, ponieważ mają one śladowe znaczenie (1 pkt. jest jednakowy różnicy aż 20 bramek!). Zakładamy też, że Polska nie zagra w barażach o przejście do mistrzostw świata.

 

Promocja dnia! Totolotek oferuja po 20 PLN za rejestrację (bez wpłaty)!

 

Dorobek Naszej reprezentacji na finisz kwalifikacji będzie około 29 262 + po 400 pkt. za każdy uzyskany punkt (+ zdawkowe pkt za zyskane oraz marnowane gole). A tym samym, jeśli Nasza drużyna wygra we każdych pojedynkach do końca kwalifikacji różnicą jednej bramki, będzie miała dorobek plus minus 34 142 oraz śladowe szanse i na przejście o 1 pozycję w rankingu.

Liga Narodów UEFA piłka nożna

Kluczowym przeciwnikiem jest w tym etapie dla naszej polskiej drużyny Holandia.
W wypadku udziału tej reprezentacji w barażach oraz wygrania wszelakich meczów różnicą jednej bramki dorobek Holendrów będzie blisko 31 902. Nasza drużyna w wypadku zyskania siedmiu punktów (dwa jednobramkowe zwycięstwa, remis oraz jednobramkowa porażka) będzie posiadać dorobek około 32 082.

Akademicko należy się więc spodziewać się z tym, że w wypadku obfitych wygranych Holendrów bądź wysokiej klęski rodaków, Holandia nas zdystansuje mimo zdobycia przez naszą drużynę 7 pkt., niemniej musiałaby plus odrobić pozostałe 9 bramek straty.
Równocześnie nie ulega wątpliwości też, że 7 pkt. pozyskanych przez polską reprezentację zaręcza nam bezpośredni awans na mundial, więc w tym wypadku Nasza drużyna nie zepsuje własnego dorobku w pojedynkach barażowych.

 

Nie masz konta w forBET? Z tego linku uzyskasz do 600 złotych za otwarcie konta

 

Należy też podkreślić że w sytuacji, gdy poniektórzy przeciwnicy będą marnować pkt w pojedynkach eliminacyjnych albo stanie się przejrzyste że nie rozegrają meczów w barażach, „biało-czerwonym” do zapewnienia sobie dywizji A Ligi Narodów wystarczy mniejszy dorobek punktowy.

Wszelcy legalni bukmacherzy internetowi w Polsce szykują bądź już przygotowali na te pojedynki w Lidze Narodów zakłady sportowe jakie da się oczywiście typować.
Wskazane jest przeglądać bieżącą listę bukmacherów internetowych i co więcej propozycje kursowe na nadmienione pojedynki jakie Nas czekają.