Bukmacher LV BET Zakłady Bukmacherskie ma w tym momencie status Formalnego Partnera PlusLigi także Ligi
Siatkówki Kobiet. Umowa została zatwierdzona do finiszu niniejszego sezonu. To kolejna odsłona współpracy LVBET.PL ze środowiskiem siatki po sponsoringu CEV EUROVOLLEY POLAND 2017.

– Zdobyliśmy dodatkowego sojusznika, który będzie nas wspomagał oraz pomagał w mobilnym rozwoju PlusLigi także Ligi Siatkówki Kobiet. LV BET Zakłady Bukmacherskie nadzwyczaj dynamicznie przenika na główny plac sponsoringu niepiłkarskiego oraz weselimy się, że łączy własną przyszłość z krajową klubową siatkówką. Kolejny sojusznik niezbicie przyda się do tegoż, byśmy tworzyli najwartościowsze przedstawienia sportowe w naszym kraju – podkreśla Artur Popko, prezes Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej SA.

Sprawdź najnowsze bonusy tego bukmachera (w tym 20 zł za rejestrację!) – bonusy w LVBETu

Warunki umowy – korzyści oraz finanse

W zakresie umowy logotyp instytucji bukmacherskiej będzie widocznie na bandach LED w ciągu meczów siatkarskich batalii ligowych. Współdziałanie przygotowuje tudzież szereg przedsięwzięć na FB bądź Twiterze także na serwisach internetowych Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

– Radujemy sie, że zdołamy doczepić się do kolegium sojuszników Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.
Polskie drużyny należą do ścisłej czołówki europejskiej oraz od wielu lat święcą tryumfy w drużynowych pucharach. Jesteśmy zdecydowani że ciąg dalszy współpracy z jedną z najpopularniejszych dziedzin
w Polsce przysporzy bilateralne dogodności – powiada Łukasz Kieza, Country Manager legalnego bukmachera online.

Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher online LVBET.PL to intensywnie rozwijająca się jednostka a na rynku bukmacherskim, bazująca na dobrych projektach oraz tworzona z pasją do sportu. Spółka owa angażuje się w rozwój przeróżnych dyscyplin wspomagając przykładowo Wisłę z Krakowa, Widzew Łódź, Arkę z Gdyni, Piasta Gliwice, Wisłę Płock bądź CEV EUROVOLLEY POLAND 2017, a też portal internetowy ŁączyNasPasja.pl