Jak grać w Superbet? Jedynie z promocją

Jak grać w Superbet? Jedynie z promocją 1 Blog bukmacherski

Typowanie Ekstraklasy zdoła dać spory zarobek – jeśli wiemy jak typować te mecze u buka. Prócz tego od czasu do czasu legalni bukmacherzy online wrzucają na swoje serwisy gratisy na spotkania Ekstraklasy, przez co zdołamy ekstra zarobić na typowaniu Ekstraklasy piłki nożnaj.

I tak naturalnie jest obecnie – za sprawą oferty na www.superbet.pl

Z racji na start Ekstraklasy wymieniony legalnie działający bukmacher on line ruszył z kolejną kampanią dla nowych graczy zakładów wzajemnych (przewidują robić takie akcje promocyjne co tydzień).
A my gracze tylko na tej akcji bonusowej skorzystamy.

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Premia na mecze w Ekstraklasie

Prócz bonusu powitalnego dowolny z nowo otwierających konta typujących, jaki zarejestruje się w okresie 29.01 a 31.01 otrzyma specjalny bonus.

Ważne! Opisywana oferta prawdopodobnie będzie co pewien okres przedłużana.

Podstawowe reguły oferty Superbet

1) Jeśli ktoś przetransferuje minimum 50 zł i dodatkowo obstawi 50 zł na Ekstraklasę (pieniądze z przelewu) to uzyska niezależnie od oferty przy zakładaniu konta, bonus w wysokości 50 zł,

2)Jeśli ktoś przetransferuje min 100 zł i dodatkowo obstawi za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z przelewu) to uzyska niezależnie od oferty przy zakładaniu konta, bonus w wysokości 100 zł.

3) Jeśli ktoś przetransferuje min 150 zł i dodatkowo obstawi za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z przelewu) to uzyska niezależnie od oferty przy zakładaniu konta, bonus w wysokości 150 zł.

Warunki tej promocji znajdziecie na superbet.pl/powrot_ekstraklasy

Na dodatek wystartowali oni dodatkowo z nową pulą Super Game. Łączna pula do zyskania to 100 000 zł więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ciekawe informacje