Jak typować pojedynki Polska kontra Senegal, Polska – Kolumbia i Polska vs Japonia? Sprawdź nasze darmowe przewidywania piłkarskie plus obstawiaj z Nami Mundial w piłce nożnej.

Nadciągające kilkanaście dni zdołamy zrelaksować się od futbolu na ekstraklasowym poziomie i zająć się typowaniem meczy mistrzostwach w Rosji (2018). Nasza ekipa narodowa w nadchodzących dniach rozegra 3 pojedynki na MŚ 2018.

Na dole prezentujemy darmowe przewidywania na pojedynki w „naszej” grupie H na mistrzostwach w Rosji. 19 czerwca) w grupie H będzie bardzo prosto określić zwycięzców albowiem swoje mecze rozgrywają Polska oraz Kolumbia, które podług zawodowców są typowane na owe ekipy które awansują z grupy.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

W początkowych pojedynkach zagrają jak wylosowano Kolumbia z Japonią (tu Kolumbijczycy nie powinni mieć żadnych kłopotów ze strzeleniem kilku goli – i w tym miejscu zaryzykowałbym na wynik przynajmniej 3:0). Równocześnie nasza reprezentacja zagra spotkanie z Senegalem – przewidywania na ten pojedynek to rezultat remisowy gdyż nasza ekipa raczej powinna się oszczędzać przed najważniejszym meczem z Kolumbią w Kazaniu (wejściówki na ów pojedynek już dawno temu pozostały sprzedane). W tym miejscu gramy jak bukmacherzy online – remis.

Po czym 28 czerwca 2018 roku odbędą się w polskiej grupie dwa pojedynki. Nasza polska ekipa zmierzy się z Japonią i w tym miejscu należałoby zaryzykować na Polaków jako że Japończycy nie są bądź co bądź wymagającą drużyną i są do rozbicia. W kolejnym meczu – Senegal w ocenie Nas nie będzie mieć większych sposobności z Kolumbią i przegra rzeczony mecz, chociaż po trudnej rywalizacji.

W dole przewidywania na pojedynki Mistrzostw Świata 2018 odbywające się w polskiej grupie…

Tak typujemy pojedynki …

Grupa H

Kolejka 1
Kolumbia – Japonia 19 czerwca, 14:00 – typujemy: 1
Sarańsk, Mordowija Ariena
Polska – Senegal 19 czerwca, 17:00 – typujemy: X
Moskwa, Otkrytije Ariena

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Kolejka 2
Japonia – Senegal 24 czerwca, 17:00 – typujemy: X
Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena
Polska – Kolumbia 24 czerwca, 20:00 – typujemy: X
Kazań, Kazań Ariena

Kolejka 3
Japonia – Polska 28 czerwca, 16:00 – typujemy: 2
Wołgograd, Wołgograd Ariena
Senegal – Kolumbia 28 czerwca, 16:00 – typujemy: 2
Samara, Kosmos Ariena