Jak obstawiać zakłady bukmacherskie u legalnych bukmacherów

Jeżeli planujesz konkretnie podejść do wątku obstawiania meczy to musisz być świadom że w praktyce istnieje coś takiego jak pewne typy bukmacherskie, nazywane inaczej surebetami jednak przy bieżącej regulacji prawnej w Kraju nie posiadasz opcji skorzystać z takiej opcji. Już objaśniamy czemu.

Pewne typy to takie, które zapewniają zysk bez względu na wynik zdarzenia. Da się z nich zrobić użytek jeśli u dwóch różnych bukmacherów kurs różni się na tyle, iż jest większy niźli prowizja bukmacherska.

 

Zaprezentujemy to na przypadku spotkania tenisowego:

Przelicznik u Bukmachera A
Roger Federer 2.02 – Rafael Nadal 1.92
Kurs u Bukmachera B
Roger Federer 1.88 – Rafael Nadal 2.04

W takim wypadku mamy do czynienia z pewniakiem, dlatego że obstawiając wygraną Rogera Federera u bukmachera A i Rafaela Nadala u bukmachera B z pewnością zarobimy. Niestety w przykładzie naszych bukmacherów pewne typy u bukmacherów są niemal niemożliwe do realizacji.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Po pierwsze przeliczniki są wszędzie zbliżone albowiem polscy legalni bukmacherzy w większości wypadków nie posiadają własnych traderów ustalających przeliczniki, po wtóre obowiązuje podatek 12% od obrotu. Poniektórzy bukmacherzy internetowi proponują refundację części haraczu np.

Forbet jednak w praktyce od kiedy kontrolujemy sektor polski (maj 2017) nie trafiliśmy na jakikolwiek gwarantowany typ bukmacherski na stronach legalnych bukmacherów aktywnych w Kraju.

 

FACHOWE TYPY BUKMACHERSKIE
Ponieważ należy odseparować surebety od fachowych typów bukmacherskich, które poprzedzone są prawidłową analizą i dużą liczbą danych. Takie właśnie fachowe typy oferowane są przez naszych speców.
Na tej stronie odnajdziesz typy dnia, typy na jutro oraz na najbliższe tygodnie. Najczęściej na owej stronie znajduje się kilkanaście typów w ciągu miesiąca, jednakże posiadają one sporą skuteczność.

W tym samym czasie staramy się selekcjonować zdarzenia z wysokimi limitami, w wszelkim opisywanym przez nas zdarzeniu podajemy tudzież bukmacherów oferujących największe przeliczniki na typowane przez nas zdarzenia.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

Te profesjonalne typy opierają się na value bettingu, czyli wyszukujemy przeliczniki jakie naszym zdaniem są przeszacowane oraz gdzie bukmacherzy zrobili błąd.
Celem jest osiągnięcie jak najwyższego yieldu to znaczy czystego zarobku (różnicy pomiędzy przelaną wielkością a zdobytym profitem).

Którakolwiek tego typu prognoza jest gratisowym typem bukmacherskim, nie bierzemy żadnych odpłatności za udostępnienia takich typów. Nie wymagamy nawet rejestracji w owym portalu, ani podawania żadnych danych. Wszelkie typy są w 100% bezpłatne.

 

WYŁĄCZNIE LEGALNI BUKMACHERZY
Na tej stronie lansujemy wyłącznie legalnych bukmacherów to znaczy, że masz pewność iż nie zagrażają Ci implikacje prawne.
Warto naświetlić, iż adekwatnie z obecnym stanem legislacyjnym tylko kilku bukmacherów ma prawo do prawnego dostarczania zakładów bukmacherskich w sieci. Tutaj możesz zweryfikować zestawienie bukmacherów z uwzględnieniem wyłącznie tych działających zgodnie z prawem.

 

NIE TYLKO FOOTBALL
Moje prognozy dnia to nie jedynie football (chociaż tych zakładów znajdziecie najwięcej), gdy zlokalizujemy value wrzucamy również typy na koszykówkę, sporty MMA bądź tenisa.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Zwykle staramy się trzymać tychże pięciu dziedzin sportowych ufając, iż jeno specjalizacja w kilku dyscyplinach zdoła przynieść dobry zysk. Staramy się też podawać informacje o ofertach i bonusach. Nade wszystko o tychże, jakie pozwalają ominąć 12% haracz dla państwa.