Legalny bukmacher on line Fortuna poszerza tegoroczną ofensywę produktową oraz bez ustanku poszerza promocję dla typerów pojedynki przez internet.

Parę dni po podniesieniu limitu wygranej na jednym kuponie aż do 601 000 ZŁ – inkorporuje następne ulepszenie – EKSPERT+.

Rzeczona nowość pozwoli Obstawiającym na podniesienie własnej wygranej – nawet do 33% a także na zyskanie bonusu – nawet do pięć 000 ZŁ.

Natomiast produkt EKSPERT+ to wariant zakładu wzajemnego 1×2, w którym typujący mecze może wytypować od ośmiu do choćby 20 zajść, w szczególności dotyczących pojedynków futbolowej Ekstraklasy, 1. Ligi, a także pozostałych rozgrywek ogólnoeuropejskich.
Jeśli chodzi o właściwą ilości typów na kuponie może on pozyskać bonus do prawdopodobnej wygranej:

– 8 oraz 9 spotkań na kuponie – bonus kursowy 1.11 (po prawdzie – +11% do zwycięstwa),
– 10 oraz 11 spotkań na kuponie – bonus kursowy 1.22 (+22% do wygranej),
– min. 12 typów na kuponie – bonus kursowy 1.33 (+33% do ostatecznego triumfu).

Ponadto, jeśli Klientowi uda się obstawić dobrze jakiekolwiek zdarzenia, bez względu na ich liczby na kuponie, to do jego nagrody sumuje się bonus pięć tysięcy ZŁ (do podziału pomiędzy wszelkich obstawiających jacy trafią danego EKSPERTA+.

Produkt EKSPERT+ to druga z czterech nowości zaoferowanych przez Fortunę w obrębie listopadowej operacji „Produkt+”. W minionym tygodniu informowaliśmy o podniesieniu pułapu zwycięstwa na 1 kuponie – do 601 000 ZŁ, co jest teraz największą przypuszczalną nagrodą w Kraju oferowaną przez legalnego buka.

Na dodatek mamy dla Każdego z was wyśmienite wieści, bo w nadchodzącym tygodniu przedstawiona zostanie dodatkowa nowość na stronie www.fortuna.pl, przedstawiona z myślą o Typerach tego buka internetowego.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta grającego na fortuna.pl – to od jakiegoś okresu rozdajemy po 10 złotych za samo założenie konta (a także na dodatek do 400 złotych za pierwszy depozyt!
Więcej informacji pod tym linkiem.