KSW w Fortunie

ksw fortuna

Legalny bukmacher Fortuna i Federacja KSW (organizacja MMA), zainicjowały współpracę. A to oznacza zakłady bukmacherskie na KSW u owego bukmachera.
Sygnowany 2-letni układ zawiera wszelkie walki w klatce KSW zaplanowane na 2022 i 2023 rok.

Na każdej gali logo Fortuny będzie widoczne przy zdarzeniach planowanych przez Federację KSW. Bukmacher internetowy przygotował dla miłośników MMA liczne gratisy, turnieje a także zakłady specjalne, które odnajdziecie w formalnych kanałach Fortuny.

 

KSW z bukmacherem Fortuna

Ciągłe rozszerzanie partnerstw w interesach jest dla nas kluczowe w rozkwicie nie tylko samej Federacji KSW, ale i całej dyscypliny sportowej. Niezwykle się napawam optymizmem, iż do gremia partnerów przystąpił lider zakładów wzajemnych w Polsce, jaki będzie nam towarzyszyć nie tylko na rynku lokalnym, ale również przy naszych zewnętrznych wydarzeniach.

„Niesłychanie raduję się z podjętej współpracy oraz mam nadzieję, iż dostarczy ona obu organizacjom bez liku satysfakcji.” – mówi Martin Lewandowski, dyrektor Organizacji KSW.

Podpisanie kontraktu z Federacją KSW było dla nas prostą decyzją. Od długiego czasu oglądamy wart uwagi wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na MMA, które mamy w ofercie.

KSW to ceniona a co więcej bardzo szeroko rozpoznawalna organizacja w świecie sportów walki, stąd sądzimy, że z powodu tej współpracy Fortuna umocni się na pozycji bukmachera głównego wyboru dla wszelkich pasjonatów MMA a także dotrze do jeszcze liczniejszej grupy osób obserwujących dowolne wydarzenie aranżowane przez Federację KSW.

Już dziś proponujemy najwyższą ilość zakładów prematch oraz w trakcie w Polsce na wszystkie najważniejsze gale na świecie, a mogę zapewnić, iż począwszy od KSW 53 nasza aktywność produktowa a także marketingowa będzie dalej bardziej intensywna. – oznajmił Konrad Komarczuk szef Fortuny.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej renomowana organizacja MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) na starym kontynencie oraz jedna z największych na świecie. To dzisiaj co więcej wtóre obok Tour de Pologne lokalne wydarzenie sportowe, rozpoznawane na świecie.

Na 52 galach urządzonych przez KSW w Polsce, Anglii a także Irlandii konkurowało z górą 300 zawodników.
KSW od 16 lat wyznacza historię europejskiego MMA, przygotowując najbardziej szczególne gale MMA w Europie. Federacja popularyzuje dyscyplinę a także formuje jej sportowe sławy.

Ostatnio Organizacja święci pokaźne sukcesy: zorganizowała wzorcowo wtórą na świecie galę MMA co do frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, wtedy to sprzedano 57 766 biletów, a dodatkowo ponadprzeciętne przedsięwzięcia za granicą – w Irlandii, Chorwacji bądź UK.

Fortuna to nie tylko MMA 😉

Fortuna to legalnie działająca spółka branży bukmacherskiej, wchodząca w skład spółek zależnych od Fortuna Entertainment Group, dużej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady sportowe.

W Polsce ów legalnie przyjmujący zakłady bukmacher on-line prowadzi działalność w kanale w sieci na www.efortuna.pl i w aplikacjach na telefony na Android a także iOs oraz w najliczniejszej w Polsce sieci (liczącej ponad 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*