Kto wygra wybory na prezydenta 2020??

Pora wyborów prezydenckich to okres głosowania. Sprawdźmy jak bukmacherzy obstawiają wyniki wyborów na prezydenta RP…

W aktualnym tygodniu odbędzie się I tura wyborów prezydenckich. Z tej przyczyny legalni bukmacherzy w Polsce, a w tym i BETFAN.PL utworzyli sporo zakładów specjalnych połączonych z tym zdarzeniem, którym stopniowo poczyna żyć w tym momencie cała Polska.

REJESTRACJA z kodem bonusowym Betfan
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

DUDA vs TRZASKOWSKI?

Migiem pocznijmy od tego, co najistotniejsze. U owego legalnego lokalnego buka możecie grać na zakładach, kto zwycięży wybory prezydenckie. Na razie faworytem jest bez wątpliwości Andrzej Duda, który praktycznie w każdym badaniu opini publicznej okupuje pierwszą lokatę w rankingach.

Wprawdzie od okresu Rafał Trzaskowski podmienił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to wsparcie dla pretendenta promowanego przez PO w znacznym stopniu wzrosło. Tak bardzo, iż w poniektórych zapowiedziach zwycięża on i dzisiejszego prezydenta. Co prawda lekko, ale jednak.

Znawcy w BETFAN przepowiadają, iż na 54% wygra Duda. Szanse na to iż wygra Trzaskowski mierzone są na prawie 44%.
Wprawdzie Szymon Hołownia bądź Władysław Kosiniak-Kamysz mogą oczekiwać około 10% głosów, to nie mają realnie najmniejszych sposobności na to, żeby dostać się do II tury.

Kto wygra wybory na prezydenta 2020?? 1 Legalne zakłady bukmacherskie

Podobnie jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń bądź choćby Stanisław Żółtek. Aczkolwiek ów ostatni kandydat z racji programu „Menelowe+” zdoła w ocenie bukmacherów online ostatecznie zebrać pewnie ze 2 punkty %.

KTO WYGRA w POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTWACH?

Legalnie oferujący zakłady bukmacherzy w Polsce oferują na domiar tego sposobność typowania, jaka będzie obecność ludzi w I fazie wyborów, jak dużo pretendentów ogółem otrzyma chociaż 10.01% poparcia, a dodatkowo jakie będą efekty wszelkich osób starających się o rolę głowy państwa. Nie ulega kwestii, iż prawie na pewno będzie II tura. Co fajne, już dziś możecie grać na zakładach, jaki rezultat zdobędą w niej Duda oraz Trzaskowski, którzy prawdopodobnie ewidentnie się w niej pojawią.

Na koniec: dowolne typy, jakie pragnęlibyście odszukać odnośnie do wyborów na prezydenta wypatrzycie na pod adresem www.betfan.pl.
Ewidentnie jest tak dużo typów iż prawie każdy obstawiający znajdzie coś konkretnego do typowania.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje