Limity u legalnych bukmacherów w naszym Kraju

Teraz trochę o limitach u legalnych bukmacherów oferujących zakłady sportowe w Polsce. Należałoby być świadom jak wygląda kazus z limitami w czasie obstawiania spotkań w necie. Oto parę interesujących informacji …

Obowiązująca od 2017 roku nowelizacja ustawy o rozgrywkach hazardowych nałożyła na spółki bukmacherskie rząd nowych zobowiązań. Pewnym z nich jest przymus wdrożenia tzw. kodeksu rzetelnej gry. Na przykład Fortuna jako pierwotny ustawowo działający w Polsce bukmacher wprowadził w życie najbardziej istotne zapisy ustawy w aspekcie stosowania nadmienionego kodeksu.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Limity stawek u bukmacherów

W opinii ustawodawcy zadaniem kodeksu uczciwej gry jest zabezpieczenie graczy zakładów przed negatywnymi efektami hazardu. W konsekwencji na stronach internetowych buków znalazły się wiadomości o ryzyku powiązanym z hazardem, zakazie zabawy dla jednostek poniżej 18 roku życia także nazwy firm świadczących pomoc osobom z problemami hazardowymi wespół z odnośnikami do ich stron w necie.

Tekst 15i „Ustawy o transformacji ustawy o rozgrywkach hazardowych także poniektórych pozostałych postaw” wskazał również organizatorom zakładów sportowych nader ścisłe żądania dotyczącego tegoż, w jaki sposób egzekwowane winny być artykuły odnoszące się uczciwej gry. To nie jedynie akuratne metody weryfikacji grającego, lecz też np. umożliwienie graczom zakładów lustracji własnej aktywności na stronie internetowej buka.

Realizując wpisy ustawy Ministra Finansów wspomniana przedtem Fortuna stworzyła regulamin odpowiedzialnej gry, który 20 listopada minionego roku pozostał zaakceptowany przez Ministerstwo Finansów.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

W nowym etapie dla przykładu na stronie internetowej www.fortuna.pl od 5 marca, jako pierwszy spomiędzy legalnie działających w Polsce bukmacherów, zezwolił swoim graczom określanie limitów bukmacherskich czasu i wielkości przeznaczanych na zakłady wzajemne. Klient może zgodzić się na limit u bukmachera wskazany jako „graj bez ryzyka” ewentualnie sformować własny, odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Działanie w zakresie wiążącego w Polsce prawa to dla wszelakiego bukmachera on-line z licencją główny cel. Dokładają oni wszystkich starań, tak aby wdrażane przez nich transformacje spełniały warunki ustawy hazardowej, a równolegle nie gmatwały graczom zabawy. Wskazanie pułapów na grę pochłania na przykład na www.fortuna.pl nie wiele więcej niż paręnaście sekund – opowiada Konrad Komarczuk, szef Fortuna Zakłady Sportowe.

Procedura uściślania limitów u bukmacherów została uwzględniona do przebiegu rejestracji nowego gracza. Typujący posiadający już własne konto w portalu w celu zawierania zakładów potrzebują po zalogowaniu zrealizować rejestrację u buka on line, a w następnej kolejności dostać się w grupę „Limity gracza” ewentualnie przejść do zakładki „Limity gracza” w ustawieniach konta klienta.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Przeto warto skonfigurować limity na zakładach wzajemnych już dzisiaj by … nie zostać zlimitowanym w przyszłości 😉

Stworzone we współpracy z Sportplanet.pl