Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej – przewidywania

Czy obstawianie szczypiorniaka daje zarobić? Czy nasze bukmacherskie typy na piłkę ręczną to skuteczne typy?

Ostatnimi czasy nie za bardzo dobrze wiedzie się naszym piłkarzom ręcznym. Z byłej potęgi, której kapitanował Bogdan Wenta, zostało mało. Wystarczy stwierdzić, że na Mistrzostwa Europy, jakie zaczynają się już w czwartek 9 stycznia, „Nasi” z trudem co się dostali. Wskutek tego również miłośnicy piłki ręcznej nad Wisłą nie są aż tak nadzwyczaj entuzjastycznie nastawieni do zbliżających się meczów.

REJESTRACJA z kodem bonusowym Betfan
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Morytko nr. 1 strzelców?

Legalnie przyjmujący zakłady nasz bukmacher BETFAN wrzucił na stronę zakłady bukmacherskie odnośnie kondycji Polaków na Mistrzostwach Europy. Już zdołacie zaryzykować na to, kto zostanie najlepszym napastnikiem plus na to ile bramek zdobędzie / utraci nasza reprezentacja. Jeżeli chodzi o typy u buka na początkowy zakład to wyraźnym pewniakiem jest Arkadiusz Moryto. Szczypiornista PGE VIVE Kielce jest jednym z 3 reprezentantów swojego zespołu.
Dwoje innych to golkiper Mateusz Kornecki plus instruktor bramkarzy – legendarny Sławomir Szmal, który był filarem reprezentacji Bogdana Wenty, o której rozpamiętywaliśmy na na samym początku materiału.

Legalnie oferujący zakłady bukmacherzy w Kraju widać po zakładach nie liczą na akuratny występ „Polaków”. Legalnie przyjmujący zakłady lokalny bukmacher BETFAN uważa, że Nasi są bez szans na awans z grupy F dalej, w której znajdują się Szwedzi, Słoweńcy a także Szwajcarzy.
Łańcuch podanych reprezentacji nie jest przypadkowa, dlatego że to właśnie tak winna prezentować się kolej na zamknięcie grupowych zmagań. Gracze Patryka Rombela winni w opinii legalnego polskiego bukmachera zamykać rzeczoną stawkę…

betfan-bonus-na-start

Niezbyt należyte przewidywania

W minionych meczach przed mistrzostwami nasi kadrowicze rozegrali 3 bezpośrednie pojedynki, w jakich trzy przegrali. Nasi zawodnicy byli gorsi od Hiszpanii, Portugalii a także Rosji. Po tych przegranych selekcjoner reprezentacji postanowił zrezygnować z golkipera Łukasza Zakretę i prawego rozgrywającego Michała Szyby. Czy niniejszy ruch podziała mobilizująco na naszą drużynę piłkarzy ręcznych?

Jak widzicie, z przykrością stwierdzam nie zwiastujemy sukcesu naszym reprezentantom na tym turnieju. Chcielibyśmy się na pewno mylić w naszych przepowiedniach, niemniej jednak doprawdy z trudem upatrywać któregokolwiek światełka w tunelu. Kampanię na ME 2020 Polacy zaczną w piątek od spotkania ze Słowenią. Potem wyczekuje ich mecz ze Szwajcarią 12 stycznia. A na końcu, po kolejnych dwóch dobach spokoju, rywalizację w grupie F sfinalizują pojedynkiem z gospodarzami, Szwecją.

Nasi zawodnicy naturalnie dobrze pamiętają jak sami byli olśnieni wynikami reprezentacji Bogdana Wenty.
Pięknie by było odnieść się do tych cudnych czasów, w czasie jak byliśmy potęgą piłki ręcznej. Z drugiej strony, trzeba również podejść z pokorą do Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Ostatecznie polska piłka ręczna przechodzi w tej chwili wymianę pokoleń, w związku z tym należy nieco poczekać na następne złote okresy naszych piłkarzy ręcznych.

REJESTRACJA z kodem bonusowym Betfan
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Przewidywany zdobywca ME 2020 w piłce ręcznej:

Dania

Zobacz gdzie obstawiać mecze online Polaków na mistrzostwach …