MŚ w piłce nożnej 2022 – kogo powołano

Nadciąga ogromnymi krokami Mundial 2022, a już 20.10.2022 na Kongresie w Zakopanem zdołamy poznać pełną listę powołań na owy turniej. Kto pozyska swoją szansę, a kto będzie musiał obyć się smakiem? Jako pierwszy legalnie funkcjonujący bukmacher na krajowym sektorze odkrywamy ofertę zakładów wzajemnych na powołania na Mistrzostwa świata w piłce nożnej!

Co najlepsze – zakłady wolno ze sobą spinać! Wykonany w owy sposób kupon da się swobodnie potraktować jak swoje własne „Fantasy Mundial” 😉 Poniżej parę skrótowych opisów.

MŚ w piłce nożnej 2022 - kogo powołano 1 Blog bukmacherski

Powołanie Kamila Grabary – 1.30
Po fenomenalnych występach w przeszłych kolejkach Ligi Mistrzów postać Kamila Grabary staje się obiektem coraz pokaźny pochwał w ogólnoświatowej piłce. Młody Polak udowadnia własny wysoki poziom oraz daje Czesławowi Michniewiczowi coraz więcej argumentów, ażeby towarzyszyć Wojciechowi Szczęsnemu oraz Łukaszowi Skorupskiemu w kadrze bramkarzy. Lub golkiper FC Kopenhagi pojedzie na Mistrzostwa Świata? Na owy moment wydaje się to bardzo hipotetyczne!

Powołanie Rafała Gikiewicza – 6.50
Obecnie w krajowej kadrze nie posiada podobno nader emocjonującej „sagi powołaniowej”, niż ta z uczestnictwem Rafała Gikiewicza. Na co dzień występujący w Bundeslidze Polak utrzymuje wysoką formę, choć do tejże pory nie była ona wystarczająca, aby wystąpić w narodowych barwach. Lub coś jeszcze może się zmienić? Dla sympatyków wysokich kursów jest to totalnie propozycja warta próby!

Powołanie Tymoteusza Puchacza – 3.0
Obsada lewej strony defensywy wydaje się być jedną z najmocniejszych bolączek krajowej kadr. Choćby Czesław Michniewicz najpewniej zdecyduje się na skorzystanie z jakiegoś z nominalnych prawych obrońców, to przypuszczalnie trener chciałby w obwodzie posiadać choćby jakiegoś zawodnika występującego na tejże pozycji na co dzień. Lub będzie to szansa dla Tymoteusza Puchacza?

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Powołanie Kamila Grosickiego – 1.70
Chociażby według sporo osób „Grosik” posiada już najlepsze lata za sobą, wciąż pozostaje jednym z najbardziej doświadczonych zawodników krajowej kadry, który z pewnością posiada liczna wpływ na morale składu. Lub owe materie pokażą się wyznaczające oraz trener zabierze do Kataru gracza Pogoni Szczecin?

Powołania na MŚto rzeczywiście temat, który rozgrzewa polskich kibiców, toteż głównie stymulujemy do poinformowania własnych odbiorców o wystawionych przez nas zakładach. Kupon stworzony z powołań może być nie wyłącznie wielką zabawą, ale oraz okazją na sukces dla tychże, którzy akuratnie rozszyfrują naszego selekcjonera 🙂

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje