betfan-bonus-na-start

Rzadko bukmacher online Etoto wrzuca na skrzynki swoim dotychczasowym typerom gratisy (nie chodzi o gratisy na start). Stąd ETOTOMANIA to fajne zaskoczenie i co więcej niezła promocja dla typujących u niniejszego lokalnego bukmachera wirtualnego.

Etotomania

Dziś na stronie www.etoto.pl oficjalnie rozpoczęła działanie ETOTOMANIA, lojalnościowy projekt bonusowy dla obstawiających dający ewentualność awansu ma wyższy poziom i otrzymywanie coraz to ciekawszych gratyfikacji.

Nie 100% a 200% za wpłatę! Wejdź na etoto.pl/bonusy

Gracze zbierają punkty za zbudowane kuponiki. Z końcem miesiąca według „widełek” przenikają poziom dalej i co więcej rutynowo zdobywają nastepne premie. Licznik punktów ciągle instruuje gracza jak wiele brakuje mu do lepszego pułapu przykładowo ZŁOTY, a jak wiele do utrzymania aktualnego przykładowo SREBRNY.
Nadto, także widzi grający jakie wygrane ich oczekują w nadciągającym tygodniu.

Im wyższy szczebel w projekcie lojalnościowym bukmachera Etoto tak często zdołamy liczyć na pokaźne nagrody pieniężne dla gracza.

Program podmienił wszystkie, do tej pory funkcjonujące promocje bukmacherskie na stronie nie licząc oferty przy rejestracji „Zamieniamy 100 złotych na 300 złotych

Dużo informacji opublikowano na: www.etoto.pl/etotomania/szczegoly