Najlepsze promocje bukmacherskie od depozytu

Raporty odnoszące się do rozkwitu sfery bukmacherskiej jednoznacznie pokazują na progresywny wzrost zaciekawienia zakładami wzajemnymi online. W Polsce dodatkowym czynnikiem wpływającym na rozszerzenie znaczenia online bukmacherów jest nowelizacja ustawy bukmacherskiej, która powinna wiązać się z pojawianiem się na polskim rynku nowiusieńkich podmiotów oferujących usługi z zakresu zakładów wzajemnych.

Okazała rywalizacja wymusza na firmach rozwinięcie propozycji posiadającej na celu zdobycie nowiusieńkich klientów, stąd dowolny operator władający licencję Ministerstwa Finansów inspiruje nowiusieńkich obstawiających bonusem na początek od wkładu.

Bonus po rejestracji to wyjątkowo przebojowa reklama oraz często pierwsza, z którą natrafia się gracz szukający wzmianek o bukmacherze. W felietonie zaprezentujemy pozostałe najpopularniejsze dodatki bukmacherskie online które są dostępne na rynku także skonfrontujemy propozycję przygotowaną z myślą o polskich graczach.

 

PROMOCJE OD DEPOZYTU

Na nowych konsumentach serwisów bukmacherskich czeka moc promocji, więc jeżeli jeszcze nie otworzyłeś rachunku to zdołasz przebierać w ofertach. Dodatek od wkładu to absolutna podstawa u bukmacherów. Znajdziemy go w dowolnym szanującym się serwisie, jednakże nie wszyscy użytkownicy wiedzą jak wybrać najlepszy dodatek od depozytu i zdarza się, że poniektóre firmy bukmacherskie względnie składnie to wyzyskują.
Jeżeli jesteś zdecydowany na rozgrywkę i odbiór dodatku to powinieneś zaznajomić się z statutem akcji promocyjnej.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

Na początek warto zwrócić atencję na warunki pozyskania dodatku.
Po pierwsze wypróbuj wymagania dotyczące minimalnego kursu gwarantującego uzyskanie dodatku także wielkości obrotów kuponem.
Jeżeli dysponujesz drobną sumką na początek zastanów się ponad potencjalnie niższymi propozycjami. W forBET możesz uzyskać ponadto 600 ZŁ, ale bonus będzie wynosił 100 % Twojego pierwotnego depozytu, więc przekazując np. 300 PLN w wyższym stopniu kalkuluje Ci się wyszukać propozycję FORTUNY.
Jeżeli chcesz przelać wielkość do 100 złotych w największym stopniu kalkuluje się bonus świadczony przez LVbet, bowiem min. kurs wynosi jedynie 1.70, więc zasady uzyskania bonusu nie są trudne do zrealizowania.

 

JAKI DODATEK POCZĄTKOWY WYSZUKAĆ ?

Wybraliśmy 3 najwartościowsze naszym zdaniem bonusy na początek z podziałem na kwotę którą chcesz przeznaczyć na pierwszy wkład. Jaki dodatek początkowy wybrać ?
Podzieliliśmy propozycje wobec zasobności Twojego portfela bukmacherskiego. Jeśli jesteś typerem, który nie reflektuje dedykować na start solidnego kapitału obstawiaj w LVBET. Minimalna ilość wkładu wynosi 10 złotych, maksimum możesz zdobyć 100 pln dodatkowych środków na rozgrywkę.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Plusem propozycji LV Bet jest najniższy potrzebny kurs obrotu wynoszący zaledwie 1.70 co pozwala Ci relatywnie łatwo podwyższyć stan konta. Deponując ponad 100 złotych zwróć uwagę na oferty FORTUNY i STS, gdyż ich propozycje są zbliżone pod względem minimalnego kursu (FORTUNA – 1.90, STS – 1.91) oraz takie same pod względem czynnika wpłaconego wkładu (100 % od pierwszej wpłaty). Pamiętaj jednak o tym, iż maksymalna suma w bonusu w STS wynosi 500 pln, więc jeżeli przekazujesz na pierwszą rozgrywkę ilość ponad 500 złotych nadzwyczajnie będzie kalkulował Ci się wybór Totolotka.

Dodatkowo u tegoż bukmachera uzyskasz 110 złotych na zakład bez ryzyka (wiele wzmianki niżej).

Teraz przechodzimy do graczy, którzy na początek chcą dedykować pokaźną gotówkę. W zestawieniu do konkurencji bonus startowy w forBET startuje opłacać się jeżeli wpłacasz ponad 600 złotych, bowiem tenże jeden z najmłodszych bukmacherów po spełnieniu wymogów obrotu (kurs 1.70) przelewa 50 % od pierwszej wpłaty. Co zrobić jeśli organizujesz dedykować np. 500 pln na rozgrywkę ? W takim wypadku mimo wszystko polecamy rozbicie kwoty na założenie rachunek u dwóch legalnych bukmacherów internetowych. Etoto oraz Totolotek posiadają co prawda bonusy 100 % do 500 PLN, – lecz Totolotek wzmógł wartość do 100 złotych, ale zasady pozyskania bonusu są względnie wybujałe (kurs odpowiednio 2.00 oraz 3.60).

 

FREEBET – BONUS BEZ WKŁADU WŁASNEGO

Od czasu do czasu stosowany przez bukmacherów typ bonusu, w której gracz pozyskuje darmowe środki na rozgrywkę bez obowiązkowości zasilenia konta.
Trzeba uważnie kontrolować sektor bukmacherski, ażeby nie przegapić freebetu. Najczęściej promocje związane z bezpłatnym zakładem są krótkoterminowe. Bukmacherom zależy na podwyższeniu swojej bazy klientów. Najlepszym wzorcem tegoż typu bonusu na rynku legalnych bukmacherów w Polsce jest Totolotek, jaki w pierwszych miesiącach bieżącego roku czyli od stycznia 2017 oferuje 20 ZŁ bez wkładu.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Podobną metodę zastosowały zakłady wzajemne Milenium, które w marcu 2017 kusiły graczy bliźniacza promocją. Darmowy zakład zyskujemy najczęściej przy imponujący modyfikacjach na stronach bukmacherskich albo przy wprowadzaniu nowych produktów – tu z kolei posłużymy się przykładem Totolotka, jaki przy okazji włączenia aplikacji mobilnej wystartował z promocją 5 ZŁ dodatku bez depozytu.

Dla graczy freebet posiada bezsporne zalety, ponieważ bez inwestowania kasy da się zarobić niezłą kwotę. Jednak jak wspomnieliśmy na starcie bukmacherzy wirtualni nieraz decydują się na promocje powiązane z bonusem bez depozytu, ponieważ większą rangę przykładają do stabilnych użytkowników.

 

ZAKŁAD BEZ RYZYKA

Zakład bez ryzyka jest nieopodal dodatku od wkładu niejaką z najbardziej znakomitych promocji startowych dla grających. W tym momencie na rynku legalnych bukmacherów internetowych dwie firmy bukmacherskie proponują zakład bez ryzyka zwany również cashbackiem. Jeżeli odnajdziesz dobry kurs, a nie posiadasz dalej rachunku u bukmachera to zakład bez ryzyka jest najfajniejszą alternatywą od jakiej zdołasz zacząć.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Jednym słowem promocja polega na tym, iż pierwotny postawiony przez Ciebie kwit nie będzie rozliczony jeżeli okaże się nietrafiony, czyli obstawiając np. 110 zł ryzykujesz jedynie stratę ilości podatku, który w Kraju wynosi 12% – w przykładzie kuponu o stawce 110 zł będzie to 13,20 pln.
Aczkolwiek jeśli obstawisz poprawnie rozwiązanie wyszukanego wydarzenia uzyskasz pełną nagrodę. System nie jest skomplikowany, jak widzisz może przynieść wiele korzyści.

Cashback proponowany jest przez Milenium także zakłady FORTUNA. Nie ukrywamy, że dzięki umowie którą parafowaliśmy z FORTUNĄ klienci, którzy zarejestrują się klikając w powyższy link otrzymają lepszy bonus od standardowego (u nas CASHBACK wynosi 110 ZŁ oraz nie odnajdziesz wyższej oferty na rynku legalnych zakładów sportowych). Zachęcamy zatem do wykorzystania zakładu bez ryzyka w FORTUNIE!

 

KTÓRY BUKMACHER POSIADA NAJCIEKAWSZE PROMOCJE ?

W sektorze zakładów funkcjonuje okazała rywalizacja oraz skłamalibyśmy wybierając najatrakcyjniejszego bukmachera pod względem bonusów.
Naszym zdaniem nadzwyczajnie poszerzoną propozycję bonusowa mają FORTUNA, forBET, LVbet plus Totolotek.
FORTUNA solidnie wypada pod wobec zakładu bez ryzyka i ilości dodatku startowego, forBET odznacza się powiększaniem nagród, LVbet posiada niesamowicie korzystne zasady obrotu dodatkiem, a Totolotek ofertą na urządzenia mobilne.

Podobnie jak pisaliśmy poprzednio, przed założeniem rachunku u bukmachera potrzebujesz odpowiedzieć sobie na temat jaką kwotę przewidujesz przeznaczyć na pierwsze zakłady oraz pod tymże kątem zdołasz wyszukać legalnego operatora. Warto też zastosować fakt rywalizacji portali bukmacherskich oraz założyć rachunek na jakiejkolwiek legalnej stronce bukmacherskiej.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start

 

Dobór pozostawiamy Wam. Zdołamy jakkolwiek zapewnić, że na owej stronie będziemy na bieżąco komunikować o wszystkich zmianach propozycji promocyjnych i regulaminów akcji promocyjnej tak by nie musiał skakać pomiędzy stronami bukmacherskimi w wyszukiwaniu najkorzystniejszej promocji.