Następni legalnie działający bukmacherzy wirtualni zmieniają oferty bukmacherskie na 2020 rok dla grających!
Oceń co teraz dostarczają bukmacherzy z licencją MF i czy ich oferta bukmacherska na start jest nadal ciekawa.

Duże modyfikacje u bukmacherów

2020 rok to również okres zmian, jakie nie ominęły także strony internetowej WWW.PZBUK.PL.
Dlatego już teraz uruchomili następną, odnowioną odsłonę portalu www.pzbuk.pl. Łącznie z poprawioną szatą graficzną nadciąga nowe oprogramowanie samego wortalu, który winien działać wyraźnie szybciej.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Uruchomiliśmy dodatkowo nowiuteńkie wersje naszych aplikacji na telefony na systemy iOS a także Android. Komplet wspierany jest przez atrakcyjną stronę startową, która sama reguluje ofertę indywidualną dla dowolnego grającego na podstawie jego poprzednich preferencji plus postępowania w naszym portalu.

Oferta na start – dalsze modyfikacje

Kolejna ważna metamorfoza to nowiutka oferta przy zakładaniu konta, jakiej aktywowanie zdecydowaliśmy się przyspieszyć także na czas świąteczny. Już od najbliższego piątku 20 grudnia nowych typujących w portalu będzie pozdrawiał „bezpłatny zakład w kwocie 50 złotych”.

Darmowy zakład dla każdego! www.pzbuk.pl/promocje/

Jest to bliźniacza oferta, z jakiej korzystaliśmy poprzednio w I kwartale 2019 r. Do uzyskania zakładu uprawiony będzie każdy nowiuteńki klient, który zarejestruje się w wortalu plus ustawi choćby jeden zakład wielokrotny po kursie 2.0 czy też wyższym kursie za minimum 50 złotych.

Z punktu widzenia grającego oferta ta jest dużo prostsza niźli obecna, podobnie jak depozyt jak i nagrody z darmowego zakładu nie są związane z żadnymi wymogami obrotu, a klient uzyska darmowy zakład niezależnie od tego jak pozostanie rozliczony jego własny zakład.
Podana sumka pierwszego zakładu jest też zgodna z naszymi statystykami odnośnie wzorów obstawiania.

Modyfikacja oferty bukmacherskiej przy zakładaniu konta na 2020 rok pozwoli przyoszczędzić okazałą sumkę na podatku obrotowym oraz pozwoli na szybszą klasyfikację typującego do odpowiedniego profilu szczególnych ofert retencyjnych.

Nadchodzą modyfikacje w propozycji PZBUK

Nie jest to kres proponowanych modyfikacji w ofercie. Nadciągające usprawnienia plus następne produkty będą pojawiać się regularnie przez cały 2020 rok, a nowiutką propozycję powitalną będziemy wspierać reklamami TV.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET TOTOLOTEK STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
49zł za apkę
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe w piątki -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 1000 zł do 1200 zł