Rasowa oferta przy zakładaniu konta od buka eTOTO! 200% za wpłatę dla nowo zakładających konta klientów. Zyskaj 1000 zł w bonusach. Taka oferta nie zdarza się z reguły pośród legalnych bukmacherów w sieci toteż warto przyglądnąć się jej uważnie. Bowiem warto!

Bonus przy rejestracji to właściwie norma pośród bukmacherów w Kraju, natomiast ażeby zapewniać klientom 200 % za ich wpłatę – to trudno coś takiego odnaleźć pośród kolejnych ofert powitalnych. Tylko totolotek.pl a także lvbet.pl oferują powyżej 1000 złotych w bonusach przy rejestracji, jednakże to tylko 100% pierwszej wpłaty. A tu etoto.pl poszło po bandzie!

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Zasady oferty powitalnej

Jak wtrąciliśmy ostatnio rzeczony legalnie działający bukmacher internetowy przedstawił śmiałą ofertę powitalną, zamiast wyboru miedzy propozycją defensywną a ofensywną mamy ofertę Zyskaj 1000 pln od eTOTO.
Spoglądając na potężne zaciekawienie bonusami u bukmacherów w Kraju pośród obstawiających zdarzenia firma bukmacherska eTOTO zdecydowała wystartować z najciekawszą ofertą dla typujących w trakcie rejestracji. Niżej opisaliśmy pewną ilość wiadomości odnośnie nowej propozycji na start:

W nowiuteńkiej propozycji na start Zgarnij 1000 zł, grający za własne dwa pierwsze depozyty dostać jest w stanie do 1000 zł:
– pierwotny przelew na konto gracza będzie podniesiony o 200% do 100 zł (oznacza to wystarczy wpływ 50 zł, aby dostać 100 złotych), co jest szczególne pośród bukmacherów legalnie działających w Polsce. Nie ma szans znaleźć buka jaki podwyższa depozyt o tego typu procent.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

– kolejny przekaz pieniężny na konto gracza pozostanie podniesiony o 100 procent do realnie 900 zł !

Stąd sumarycznie typujący za własne 2 podstawowe przelewy może dostać 1000 zł.

Z propozycji są w stanie skorzystać wszyscy obstawiający, jacy w dalszym ciągu nie zrobili pierwszej wpłaty na konto u bukmachera (mogą zgarnąć obydwa dodatki) czy wtórej wpłaty (mogą pozyskać drugi dodatek), niezależnie od czasu założenia konta typującego.

W razie pytań powinno się przepatrzyć przepisy na www.etoto.pl.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!