Działający w sieci bukmacher LV BET Zakłady Bukmacherskie jako jeden z legalnych bukmacherów funkcjonujących w Polsce we kooperacji ze znamienitą spółką Leap wprowadza na nasz rynek zakłady internetowe.
W zakresie oferty dostępne są gonitwy konne, biegi psów, żużel, kolarstwo także tenis. W niedługim czasie do grona sportów wirtualnych ma dołożyć tudzież niezwykle modna piłka nożna.

Nowością na lokalnym rynku jest wprowadzenie do oferty wyścigów natychmiastowych, dzięki jakim typujący nie powinien wyczekiwać na finał wydarzenia, bowiem w którymkolwiek momencie może je zignorować, ażeby zainkasować wiadomości o rezultacie. Instytucja LVBET jest pierwszym legalnym bukmacherem, jaki zdecydował się na wypuszczenie takiego podejścia na rynek. W zakresie wyścigów natychmiastowych do dyspozycji posiadamy żużel, kolarstwo także gonitwy psów i koni.

Internetowe zakłady u bukmacherów – po nowemu

Cieszymy się, że zdołamy dołączyć do grona bukmacherów oferujących sporty wirtualne na lokalnym sektorze. Zadecydowaliśmy jednak iść krok do przodu przygotowując rozwiązanie jakim są wyścigi momentalne.

Promocja w LV BET! Rozdajemy po 20 zł za samą rejestrację! Sprawdź

Posiadamy nadzieję, że ta oferta dorówna oczekiwaniom chociażby niezwykle wymagających użytkowników i doprowadzi wszystkim multum emocji także uciechy – mówi Rafał Wójtowicz, boss LV BET Zakłady Bukmacherskie.

LVBET ZAKŁADY WZAJEMNE POSIADA KONCESJĘ NA URZĄDZANIA ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH OPUBLIKOWANE POPRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UCZESTNICTWO W ZAKAZANYCH ROZGRYWKACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD POŁĄCZONY JEST Z RYZYKIEM”.