PZBUK – promocje

Dziś zaczęła działać nowa wersja strony do obstawiania meczy www.pzbuk.pl, jest to pierwszy krok nowej fazy rozwoju na naszym rynku niniejszego legalnego bukmachera wirtualnego.

Implikując zmiany inspirowali się między innymi typerów opiniami oraz recenzjami. Mamy nadzieję, że innowacyjna powłoka wizualna spodoba się Wam a zawężona nawigacja sprawi, że będziecie z zapałem typowali pojedynki sportowe dokładnie na www.pzbuk.pl

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Garść informacji o PZBUK

To właściwie nowiuteńki bukmacher on-line w Kraju albowiem wystartował dopiero w 2018 roku. Jego propozycja dotychczas jest nadzwyczaj skromna jednakże ciągle modyfikowana – przez to mamy nadzieję że w nie długim czasie dorośnie do średniej pośród buków w Polsce.
Typerzy w głównej mierze skierują uwagę na nadzwyczaj banalną stronę do obstawiania meczy w necie – skutkiem tego obstawianie jest łatwe i przyjemne.
Dodatkowo dochodzi niesłychanie szybka oraz fachowa asysta w momencie problemów z zakładami sportowymi.

Promocje PZBUK

PZBuk rozpoczął świadczyć najwyższy asymetryczny dodatek od wpłaty za zarejestrowanie konta w Kraju!

PZBUK - promocje 1 Legalne zakłady bukmacherskie

Jakikolwiek klient po wpłacie 200 PLN otrzyma ogółem 500 pln na rozgrywkę w zakładach sportowych.
Wespół z nowiusieńką stroną zamykają także prace nad aplikacją mobilną, która powinna spełnić wymagania każdego typującego. Aplikacja na komórkę PZBUK będzie dostępna zarówno na telefony Apple oraz|jak i} z systemem Android.

Wzajemne zakłady wirtualne również są dostępne obecnie na stronie www.pzbuk.pl. W ofercie znajdziesz wyścigi konne, czworonogów, football a także koszykówka.

Statut nowiusieńkiej propozycji przy zakładaniu konta

Realizatorem promocji jest Cherry Online Polska sp. z o.o. nazywana dalej pzbuk.pl.
Promocja jest dostępna tylko dla nowych grających pzbuk.pl plus dla tych, jacy nie wykorzystali w dalszym ciągu z żadnej innej propozycji na start.
Propozycja w trakcie rejestracji „Premia 150% do 500 pln” podmienia wszelkie inne propozycje na start, w tym zwykłą ofertę w trakcie rejestracji „Bezpłatny zakład 50 zł”.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Kwota dodatku na start przydzielana jest pojedynczo na jednego klienta. Bonus w trakcie rejestracji przyznawany jest w zależności od wysokości uczynionego depozytu, wedle założenia, że wysokość dodatku stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej sumy 100 PLN.
Maksymalna kwota depozytu uprawniająca do dostania dodatku wynosi 200 PLN. Typer dostaje dodatek po wykonaniu warunku wyznaczonego w ust. 4.

Ażeby zrobić użytek z dodatku na start grający jest zmuszony porządnie zweryfikować osobisty numer telefonu, dokonać wpłatę w wysokości minimum 100 PLN i aktywować dodatek podczas depozytu.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Wypłaty funduszy bonusowych wolno zrobić po osiągnięciu warunków obrotu.
Warunkiem obrotu bonusem jest dokonanie zakładów u bukmachera w wysokości 4-krotności sumy depozytu i dodatku na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0

Oferta przy rejestracji aktualna jest do dnia 31 sierpnia 2019.

Od chwili uruchomienia propozycji przy zakładaniu konta klient ma do 60 dni na dokonanie potrzebnego obrotu pieniędzmi, niezależnie od terminu trwania propozycji.
Bukmacher zapewnia sobie uprawnienie od unieważnienia albo anulowania niniejszej propozycji względnie modyfikacji jej reguł w każdej chwili, bez wcześniejszego ostrzeżenia.

1 typujący może zrobić użytek z propozycji wyłącznie 1 raz.

Pzbuk.pl zastrzega sobie możliwość do odmowy przyznania dodatku w poniższych okolicznościach:
a) w przypadku nie respektowania zasady “1 klient – 1 konto” tj. w poniższych sytuacjach:
– gracz ma więcej aniżeli 1 konto o identycznym adresie IP;
– otwieraniu kont o jednakowych danych albo innym pierwiastku identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer komórki, nr. karty płatniczej / debetowej, czy też pozostałej metody płatności;
– gracz ma więcej aniżeli 1 konto;

b) w przypadku przekroczenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;
c) podczas gdy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów
d) w wypadku gdy w przeszłości konsument nadużywał, czy też w tym momencie nadużywa systemu bonusowego.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Bukmacher może wycofać przypisany dodatek oraz unieważnić powstałe z niego wygrane w przypadku złamania obecnego Regulaminu.