Nawet początkujący gracze nie rejestrują się u pierwszego lepszego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów (choć warto mieć konto gracza u każdego dostępnego bukmachera – bo to nie jest zabronione).

Jeśli w grę wchodzą nasze zarobki to chcemy z góry wybrać jak najlepszą ofertę. A jak wiadomo każdy bukmacher ma swoje wady i zalety. Wybór bukmachera przed 1 lipca 2017 roku i umiejscowienie w rankingu bukmacherów był dosyć prosty – Bet365.

Ten bukmacher był dobrze znany każdemu kto posiadał choć minimalne pojęcie o zakładach bukmacherskich. Dziś możemy wybierać tylko i wyłącznie pomiędzy legalnymi bukmacherami. Lista zatem jest o wiele krótsza, ale to nie oznacza, że jest łatwiej.

Legalni bukmacherzy 2020

Legalni bukmacherzy mają to do sobie, że pobierają od nas od każdej wygranej podatek. To już na samym starcie nie podoba się graczom, stąd też mając wcześniej możliwości nie graliśmy u bukmacherów posiadających polską licencję. Przejdźmy jednak do konkretów. Jeśli wcześniej zupełnie nie interesowaliśmy się legalnymi bukmacherami to teraz warto przybliżyć sobie ich charakterystykę (pełny ranking bukmacherów znajdziesz na https://www.obstawianie.net/ranking-bukmacherow-dla-poczatkujacego-gracza.html).

Do czołówki w naszym rankingu legalnych bukmacherów działających w Polsce należy zaliczyć takie marki jak Fortuna czy STS. Te nazwy znane nam być mogą głównie za sprawą swoich stacjonarnych placówek, których w Polsce jest coraz więcej. I faktycznie są to bukmacherzy, którzy mają spory staż na naszym rynku.

To powoduje, że gra u nich wiele graczy. Czy i my mamy się na to skusić? Nie zapominajmy, że na rynku mamy jeszcze kilku innych legalnych bukmacherów – Totolotek, Milenium, eToto, LVbet czy forBet. Mimo wszystko wydaje się, że obecnie na rynku najlepszy legalny bukmacher to Fortuna. Mają ciekawą ofertą, w tym również na żywo. Atrakcyjny bonus na start.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Należy również wspomnieć o szybkich wpłatach i wypłatach na konto bankowe. Głównym konkurentem jest STS. Ten bukmacher posiada ciekawą szatę graficzną. Jednak po pewnym czasie gracze i tak przechodzą do Fortuny, gdyż tam nie musimy liczyć się z tak szybkimi limitami.

Poza tym strona internetowa często się zawiesza, a gracze skarżą się na kupony, które mimo naszej woli się podwajają.

Owi bukmacherzy nie umywają się do Bet365 czy Pinnacle. Musimy jednak myśleć o tym do czego mamy dostęp. A obecnie Fortuna wydaje się być najlepszym legalnym bukmacherem godnym polecenia.

 

Poniżej nasz ranking legalnych bukmacherów

1.
Fortuna

100% do 2000 zł + freebet 20 zł

Chyba najlepszy bukmacher w Polsce. Ma wszystko - doskonałą ofertę, kursy, świetną aplikację oraz mecze na żywo. Do tego liczne konkursy i promocje.

2.
STS

100% do 1200 zł + freebet 29 zł

Największy polski bukmacher online. Tu nie tylko obstawisz ale i oglądniesz mecze w STS.TV. Do tego świetne bonusy na start oraz dodatkowe dla stałych graczy.

3.
Betfan

100% do 3000 zł + darmowy zakład

Bardzo ciekawy i dynamicznie rozwijający się polski bukmacher. Świetna oferta, wysokie kursy oraz mnóstwo promocji. A do tego doskonały support.

4.
Forbet

100% do 2050 zł za wpłatę

Świetna aplikacja bukmacherska, ponad 2000 zł na start za wpłatę. Szeroka oferta i dobre kursy. A do tego po założeniu konta liczne konkursy.

5.
LVBET

100% do 1500 zł + freebet 20 zł

Solidny polski bukmacher. Solidna aplikacja i solidna oferta bukmacherska. Braki nadrabia solidnym supportem oraz stroną do obstawiania.

6.
Totolotek

100% do 1000 zł za wpłatę

Najstarszy bukmacher w Polsce. Oferta bukmacherska średnia, bonus powitalny średni a i obsługa na średnim poziomie. Ot średni bukmacher z licencją w Polsce.

7.
Etoto

200% do 300 zł za wpłatę

Bardzo ładna strona do obstawiania, solidna aplikacja. Ale kursy bukmacherskie oraz promocje czy oferta - takie sobie. Nic specjalnego.