betfan-bonus-na-start

Czy zakłady na showbiznes to dobry sposób by przyciągnąć nowych graczy? Bo każdy nowy legalny bukmacher internetowy w Polsce pragnie czymś nas graczy zaskoczyć lecz, …
Obecnie coraz to trudniej zaakcentować się na polu legalnie działających krajowych firm bukmacherskich. Nowo stworzone jednostki przeganiają się w raz po raz w ciekawszych pomysłach, wielokrotnie zapominając co jest podstawą zakładów.

O tym nie zapomniał legalnie działający polski bukmacher BETFAN, jaki pomijając wielu wypasionych bonusów bukmacherskich, zdecydował sprezentować Graczom coś, co ciężko odnaleźć u innych firm bukmacherskich – gigantyczną ofertę w dziale „Rozrywka”.

Zakłady bez podatku! 3100 zł na start! www.betfan.pl

Zabawa w Betfan

W zakładce „Rozrywka” wypatrzycie faktycznie wsio, o co idzie się założyć. Ów legalny bukmacher on line „Rozgrywkę” podzielił na pojedyncze poddziały, gdzie wyszukamy: „Politykę”, „Pogodę”, „ShowBiznes”, „Gospodarkę” oraz „Wokół Sportu”.
W pierwszym z przytoczonych najciekawiej jest, kiedy zbliżają się wybory. Wtedy zakłady bukmacherskie na showbiznes w BETFAN na samą wyłącznie „Politykę” idzie szacować w setkach. Poczynając od tego, jaki pretendent będzie nr 1 na konkretnej liście, aż po wyniki poprzez uczestnictwo w dyskusji poszczególnych polityków.

betfan-bonus-na-start

Wielkim echem odbił się zakład, którym pochwalił się Radosław Sikorski. Działacz polityczny zadecydował zagrać na to, iż Marszałek Kuchciński będzie odwołany ze swego stanowiska. Sprawa wystąpiła podczas, kiedy dużo się gadało o „aferze samolotowej” Marszałka. Sikorski obstawił w BETFAN za 100 zł i w mgnieniu oka pochwalił się własnym zakładem w social mediach.

Co powinno się jeszcze typować w Betfan?

Często ludzie prawią, iż gdy nie ma o czym gadać to gada się o aurze. Zaś na www.betfan.pl idzie swoją „wiedzę” o aurze spieniężyć, dlatego że idzie się założyć o deszcz, o temperaturę, lub nawet o wiatr! Kiedy poziom Wisły niebezpiecznie podwyższał się, legalny polski bukmacher internetowy stale, co chwilę dorzucał zakłady bukmacherskie w sieci na stopień polskiej rzeki w konkretnym mieście. Patrząc na to dojrzewam do wniosku, iż slogan „zakładamy się o cokolwiek” w Betfan to nie pozbawiony treści slogan.

Zakłady bez podatku! 3100 zł na start! www.betfan.pl

Nietypowe zakłady bukmacherskie

Analogicznie atrakcyjne zakłady wzajemne online są w dziale „ShowBiznes”. Niezależnie od domyślnych zakładów na pewniaków Oscarów a także innych głośnych nagród, BETFAN.PL oferuje zakłady bukmacherskie on-line np. na to „kto zaśpiewa piosenkę w nowym Bondzie”, „kto zostanie Papieżem po Franciszku”, lub na to „jaka organizacja pierwsza pośle człowieka na Marsa”.

Nadto co tydzień wypatrzymy szczególne typy (nietypowe zakłady bukmacherskie) na to jaka będzie frekwencja na podanych filmach w kinach.
Gdy bukmacherzy tegoż polskiego legalnego bukmachera uzyskają nius o tym, iż jakaś gwiazda jest w ciąży, da się natychmiast odnotować typy na płeć dziecka. Wcześniej również ogłaszali na swojej stronie do obstawiania w necie przewidywania na barwę włosów kobiety z okładki znanego magazynu „Playboy”. To najlepsze zakłady na showbiznes w necie.

Zakłady bez podatku! 3100 zł na start! www.betfan.pl

Zakłady na showbiznes

„Wokół sportu” to dział jaki każdego fanatyka sportu nadzwyczaj zaintryguje. W tym miejscu wyszukamy typy na to, kto będzie kolejnym managerem klubu „x”, alternatywnie do jakiego klubu pójdzie stoper „y” w kolejnym sezonie. Bliźniaczo rzecz się ma, jeżeli chodzi o wolumen goli.
Najciekawszym zakładem z uprzednich było to „czy ktoś wbiegnie na boisko w ciągu ubiegłego finału ligi mistrzów UEFA”. Jak wiecie, w tamtym czasie na murawie pojawiła się znana modelka z Instragrama a BETFAN wypłacał pokaźne kwoty swoim Graczom, jacy zaryzykowali no i postawili na to pieniądze.

Potrzebujecie dowiedzieć się dużo więcej o ofercie tegoż internetowego krajowego nowego bukmachera? To zapraszamy wstąpić na www.betfan.pl – tam znajdziecie wszystko o czym mówiliśmy, a nawet i więcej…

Zakłady bez podatku! 3100 zł na start! www.betfan.pl