Jeśli ciekawią Ciebie skoki narciarskie i co więcej kochasz obstawiać zakłady bukmacherskie on line tow takim razie mamy dla Was miłą informację…

Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher on line Fortuna zatwierdził umowę o współpracy z Polskim Związkiem Narciarskim. Dzięki temu podpisowi tenże bukmacher będzie formalnym sponsorem Naszej Polskiej drużyny w Skokach Narciarskich. 

Skoki narciarskie,

to z pewnością polski sport narodowy. Z racji ogromnych sukcesów indywidualnych tudzież drużynowych od parunastu lat skoki trwają w zestawieniach dziedzin absorbując największą atencję fanów w kraju.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Podobną tendencję zauważamy również w branży zakładów wzajemnych. Zakłady na rezultat rywalizacji skoczków co rok są coraz bardziej modne wśród graczy serwisu do obstawiania meczy www.fortuna.pl.
W czasie zimy to sport który jest w wiodącej 5 z reguły wybieranych przez polskich graczy. Gorliwie wierzymy w to, iż świetna passa naszych skoków narciarskich będzie utrzymywać się dalej bardzo długo, a nasze zaangażowanie w patronat a także najbardziej obszerna na rynku propozycja zakładów na skoki narciarskie pozwoli tejże dyscyplinie dostać się nawet do mistrzowskiej trójki na ogół obstawianych sportów w naszym portalu do obstawiania w sieci, prawi Konrad Komarczuk – ceo Fortuny.

Niezwykle się radujemy z podjęcia współpracy z następnym partnerem. To działanie w właściwym kierunku, umacniający stabilność finansową PZN. Wszędzie firmy bukmacherskie twardo wspierają kluby, związki i całe dziedziny sportu, ponieważ z naturalnych motywów zależy im na promocji. W podobny sposób dla krajowego narciarstwa, jak i dla Fortuny, przedsięwzięta teraz współpraca przyniesie bez liku ciekawych wyników – powiedział szef PZN.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Zakłady bukmacherskie online – skoki narciarskie

W nowym sezonie PŚ w skokach narciarskich zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie w Fortunie wspierane będą m.in. kampanią w TV, ogłoszeniami w tygodnikach, a także akcjami w internecie. Za zorganizowanie projektu i wykonanie działań odpowiedzialna jest spółka The Digitals. Legalnie działający bukmacher online Fortuna jest także sponsorem Strefy Kibica podczas rozpoczynających sezon konkursów w Wiśle.

Zważywszy na to, iż wymieniony bukmacher on line będzie w pobliżu krajowej reprezentacji, utworzył cykl promocji dla Obstawiających związanych ze skokami narciarskimi…

Happy Hours na skoki 2 godziny przed skokami (czyli bonus +14% do poprawnie wytypowanych zakładów),.
Więcej szczegółów: https://www.efortuna.pl/fortuna_klub/aktualne_promocje_online/wiadomosci/Happy_Hours_skoki_narciarskie.html

– Promocja na zakłady w trakcie na skoki – zasady krótko: Przygotowaliśmy zakład bez ryzyka. O ile postawiony u Nas zakład na skoczka ewentualnie drużynę w toku jednego z konkursów będzie błędny, typujący zdobędzie od nas bonus w kwocie 10 zł.
Trochę szczegółów: https://www.efortuna.pl/fortuna_klub/aktualne_promocje_online/wiadomosci/miekkie_ladowanie_skoki_bez_ryzyka.html

Bukmacher on line Fortuna to czołowa, legalnie działająca jednostka sektora zakładów wzajemnych w Polsce.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Ten legalny bukmacher od kilku lat wspomaga nasz sport, wspierając m.in. Legię Warszawa oraz futbolową 1 Liga.