Skuteczne obstawianie na zakładach bukmacherskich

Ile obstawiasz u legalnego bukmachera meczów dziennie/miesięcznie u bukmacherów? 5? 20? Zastanawiasz się jak obstawiać skutecznie by pojawiły się zyski? Początkujący gracze, którzy lubią obstawiać piłkę nożną potrafią w samą sobotę obstawić kilkadziesiąt zakładów.

To nie mieści się w głowie profesjonalnym graczom którzy mocno selekcjonują to co obstawiają u bukmachera.

Ci w ciągu całego miesiąca potrafią obstawić średnio 20 kuponów. Początki faktycznie są dość chaotyczne. Oferta na samą piłkę nożną w sobotę jest niezwykle szeroka a legalni bukmacherzy cały czas dokładają kolejne wersje zakładów bukmacherskich, nie wspominając już o innych dyscyplinach sportowych. Jeśli obstawiamy posługując się typami innych w ciągu dnia ta liczba jest naprawdę duża.

Doświadczeni typerzy nie obstawiają tylu zdarzeń nawet w ciągu miesiąca.

Czy jest to opłacalne?

Musi być, skoro są oni w stanie na tym zarabiać. Nie mamy zatem innego wyboru gdy zastanawiamy się nad tym jak obstawiać skutecznie jak po prostu zmniejszyć ilość puszczanych kuponów.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

W przypadku zakładów bukmacherskich liczy się jakość, a nie ilość. Bez wątpienia jest to niezwykle trudne do opanowania. Stawiając dotychczas kilkadziesiąt kuponów dziennie nagle należy to zmniejszyć do kilku-kilkunastu na cały miesiąc.

 

Jak obstawiać by zarabiać?

Przede wszystkim warto najpierw przejrzeć ofertę legalnych bukmacherów na nadchodzący tydzień czy miesiąc i wybrać te najbardziej wartościowe spotkania. Dzięki temu ominiemy obstawianie emocjami, gdyż dużo wcześniej ustalimy jak będą wyglądały nasze kupony.

Początki z pewnością będą bardzo trudne – to powie nam każdy doświadczony typer z własnego doświadczenia. Ale warto podjąć próbę, ponieważ wyznaczenie sobie takiego celu spowoduje, że być może w końcu zaczniemy ogrywać bukmachera.

Obstawiania wszystkiego co popadnie spowoduje, że możemy zupełnie zapomnieć o zarabianiu. Nie raz będzie nas kusiło postawić na dane zdarzenie. Ale warto przeczekać ten okres. W dłuższym okresie jest to bardzo opłacalne. Zatem na miesiąc powinniśmy puszczać ok. 10-20 kuponów.

Takie wyniki mają najlepsi typerzy. Chcąc osiągnąć sukces w obstawianiu meczów należy zatem znacząco zmniejszyć ilość kuponów. To niebywale trudne, ale możliwe. Nikt nie mówi, że wszystkiego nauczymy się w pierwszym miesiącu.

Ale warto podejmować ten trud i zmieniać swoje przyzwyczajenia podczas obstawiania meczów online na zakładach u legalnych bukmacherów.

Skuteczne obstawianie na zakładach bukmacherskich 1 Legalne zakłady bukmacherskie