betfan-bonus-na-start

Stań się postrachem bukmacherów już dziś! Zacznij ogrywać bukmacherów…dziś dowiedz się jak ograć bukmachera Fortuna!

Firma Fortuna.pl to legalny bukmacher online w Polsce, stale rozszerza sieć stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów bukmacherskich. Ich poziom wynosi obecnie 573, a do końca listopada otwartych zostanie co najmniej kilkanaście następnych. Specjalnie dla obstawiajacych nowo otwartych PPZ instytucja przygotowała akcję promocyjną „Fortuna na start”, jaka polegać będzie na zwiększeniu ewentualnej zwycięstwa użytkownika aż o 14%!

Lokalne punkty przyjmowania zakładów to od lat szalenie istotny segment dochodowości Fortuny. Spółka całkowity okres zakłada otwarcia następnych punktów, a suma wszelkich PPZ na koniec 2017 roku może przejść 600.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Pragnąc pochwalić obstawiających preferujących tradycyjną formę zawierania zakładów także namówić nowe persony do sięgnięcia z oferty Fortuny, bukmacher otwiera alternatywę podwyższenia zwycięstwa na wszelkich ustawionych kuponach.

stań się postrachem bukmacherów

– Ciągły rozkwit sieci Punktów Przyjmowania Zakładów to podstawowy element procedury zaakceptowanej poprzez Fortunę. Klienci, dla jakich pierwotnym miejscem zawierania zakładów są punkty stacjonarne, to dla nas bardzo istotna grupa, przeto chcemy, aby przy szans otwierania nowiutkich punktów Fortuny zdołali oni zdobyć z rozgrywki jeszcze sporo. Wskutek oryginalnej akcji promocyjnej ich ewentualna nagroda powiększy się aż o 14%. Sądzimy, że działanie „Fortuna na start” skusi do wizyty w naszych punktach również persony niepogrywające do tejże pory w zakładach piłkarskich oraz obstawiajacych u konkurencji – prawi Konrad Łabudek, boss sprzedaży instytucji Fortuna on line zakłady wzajemne.

Stań się postrachem bukmacherów 1 Blog bukmacherski

Poprzez pierwsze 6 tygodni, po założeniu nowego punktu Fortuny, każdy mężczyzna będzie mógł zyskać kolejny bonus, dzięki któremu zdobędzie szansę zwiększenia możliwej wygranej, o 14%. Dodatek rozróżnia się oraz tym, że przyznawany w ramach akcji „Fortuna na start” obejmie wszystkie kupony, niezależnie od typu zakładu, ilości zakładów na taśmie czy wysokości stawki na wszelkim z nich.

Wymogi, wymogi …

Jedyny wymóg, jaki musi spełnić obstawiający który marzy o tym by stać się postrachem bukmacherów, to zameldować pracownikowi punktu gotowość wzięcia udziału w akcji promocyjnej przed zawarciem kuponu. Dodatek bezwolnie zwiększający wartość zwycięstwa to ukłon w stronę użytkowników, dla jakich nowy punkt znajduje się w bardziej dostępnej strefie także dla person grających w sąsiednich punktach stacjonarnych przynależnych do np STS.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl

Oferta „Fortuna na start” jest przystępna zarówno dla obstawiajacych zarejestrowanych w projekcie Fortuna Klub Plus, jak również dla anonimowych graczy. Poprzez całkowity okres trwania akcji konsumenci mogą zawierać każdą ilość zakładów ze wyjątkowym bonusem, zwiększającym wartość możliwej nagrody. Oferta nie łączy się z SUPEROFERTĄ i PRZEBOJEM DNIA.