STS – oferta powitalna za rejestrację

Kod promocji czy to w STS czy w Etoto innymi słowy u legalnie działających firm bukmacherskich nieraz jest potrzebny, a czasem nie. Ogólnie reguła jest tego typu, że i bez kodu promocyjnego uzyskamy mnóstwo gotówki na start na grę na zakładach wzajemnych u bukmacherów w necie. I warto o tym zachowywać pamięć …

Na rynku jest wielu różnych zgodnie z prawem funkcjonujących bukmacherów internetowych. Pośród nich jedną z kluczowych funkcji odgrywa bukmacher STS. W związku z tym trudno się dziwić licznym typerom, iż chcą oni dołączyć do tego operatora. Jest to w końcu synonim profesjonalizmu i efektywności w działaniu.
Jednocześnie z racji swojej postawy na rynku ta instytucja mogłaby już dawno odpuścić sobie starania. Tak jednak nie jest, gdyż firma działa stale walcząc o gracza. Tak oto właśnie zaskarbiła ona sobie sympatię graczy
i ta nieustanna kooperacja prosperuje w najlepsze.

Kod promocji w STSie to VIPKOD

Pragnąc zarejestrować u tego bukmachera konto, to bez wątpienia chcielibyśmy sprawdzić, czy są w tym momencie jakieś promocje w STS. Informacja ta jedynie przyspieszy naszą decyzję.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

A najfajniejsze jest to, iż wymieniony buk posiada dużo tego typu ofert, a jedną z nich jest propozycja skorzystania z kodu promocyjnego zapewniającego całkiem super bonus przy zakładaniu konta.

Jaki w STS mamy bonus przy rejestracji?

Jak już było nadmienione, nadrzędne
jest, aby nowy typujący już na starcie czuł się rozpieszczany. Toteż w toku zapisu musimy wprowadzić aktywujący kod: „VIPKOD„. Wówczas na nasze konto wpada suma 29 złotych dodatku bez wpłaty.

Świadczy to o tym, że jakikolwiek nowy obstawiający nawet nie ma potrzeby przelewać jakiejkolwiek kwoty, a i tak od firmy STS otrzymujemy prezent, za jaki możemy wskazać swoje inauguracyjne zakłady.
Stąd też tego rodzaju kod promocyjny STS to kapitalny sposób na to, aby bez niepotrzebnego szafowania poznać i zasmakować obstawiania wydarzeń sportowych w typach bukmacherskich. Wyłącznym zarządzeniem jest to, że określoną ilość razy powinniśmy rzeczonymi dodatkowymi sumami obracać. Dopiero po tym fakcie zdołamy bez kłopotu zrealizować je na własny rachunek bankowy.

STS - oferta powitalna za rejestrację 1 Legalne zakłady bukmacherskie

Jak zauważasz, sposobów w kwestii przyciągania, zainteresowania nowo zakladających konta użytkowników jest multum, a ta wskazana tutaj oferta jest w rzeczywistości strzałem w dziesiątkę.

Toteż trzeba – pod warunkiem iż ciekawi nas obstawianie meczów online – zarejestrować konto u tego bukmachera i nabyć na starcie bonus bukmacherski uaktywniając kod promocji STS. Równolegle warte wspomnienia jest to, iż w żadnym razie na tym freebecie nie kończą się nasze gratyfikacje na stronie www.sts.pl.

Można zatem scalić ze sobą kilka różnorakich ofert STSu, co na pewno jest solidnym wyborem.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje