Supergame w Superbet

Supergame w Superbet 1 Legalne zakłady bukmacherskie

Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher online Superbet odpalił nowiutką wersję w całości bezpłatnej gry SuperGame.
Odsłona pod nazwą SuperGame Jackpot jest dedykowana kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do zwyciężenia co siedem dni minimum 50 000 złotych, a liczba ta może z dowolną rundą rosnąć o nastepne 25 000 zł. Starczy skutecznie rozszyfrować faktyczne wyniki meczów Ekstraklasy.

Superbet to numer 1 lokalnego rynku zakładów bukmacherskich w klasie rozgrywki „free to play”. Są to gry, jakie nie potrzebują depozytu, bądź postawienia stawki. Typer nie ponosi stąd ani grama ryzyka związanego z utworzeniem konta u bukmachera, ma za to ewentualność wygrania pokaźnej gotówki oraz umożliwioną doskonałą zabawę.

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Na czym polega Supergame Superbetu?

Nowiuteńka konwencja to rozgrywka kumulacyjna, gdzie deficyt nadrzędnej nagrody w pewnej turze będzie wzmacniał emocje w ponownej! W ubiegłej partii Super Game padła rekordowa dotąd wygrana – jeden obstawiający zyskał 40 000 zł w gotówce.
Tak okazała suma była naturalnie skutkiem kumulacji związanej z brakiem rozstrzygnięcia w poprzedniej rundzie. Zwycięzców nie było, albowiem spotkanie Brazylia vs Argentyna został wstrzymany i co więcej nierozstrzygnięty.
W kolejnej edycji Super Game Jackpot kumulacja czyli faktycznie ogromne wygrane w tej absolutnie bezpłatnej grze, będą w dużej mierze częstszym zjawiskiem.

Jedynie w tym roku Superbet w rozgrywkach free to play sprezentował użytkownikom zarejestrowanym w swoim serwisie nagrody na łączną kwotę blisko 8 milionów zł! W szczególności te działania sprawiają stałe zdobywanie przez spółkę nowych, zadowolonych graczy i co więcej pościg za konkurencją ze ścisłej elity.

Supergame w Superbet 2 Legalne zakłady bukmacherskie

Z jakiego powodu więc zmiana głównego formatu?

„W Superbet nie akceptujemy monotonność i co więcej non stop modyfikujemy swoje rozwiązania. Kumulowanie nagród w powiązaniu z obstawianiem zdarzeń dla frajdy „najciekawszej ligi na ziemi” winno dalej silniej elektryzować typujących, jacy raz za razem systematyczniej wybierają naszą ofertę. Zdradzę też, iż od czasu do czasu do puli nagród wchodzić będą nadzwyczaj ciekawe nagrody rzeczowe. Póki co jest to jednakże niespodzianka.” – mówi Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot plus Ekstraklasa to prawdopodobnie solidne powiązanie też ze względu na ciekawą ofertę szablonowych zakładów bukmacherskich na www.superbet.pl.

Wypróbuj SuperKursy oraz SuperBets

Bukmacher w propozycji „SuperKursy” proponuje zakłady na najważniejszą klasę rozgrywek piłkarskich z marżą 0%! Na jakikolwiek pojedynek Ekstraklasy otwarta jest także sowita propozycja SuperBets, czyli kilka typów w obszarze jakiegoś wydarzenia. Entuzjastów zakładów w trakcie zaintryguje pewnie bonus 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Nowiutka edycja gry dostępna jest już na www.superbet.pl a także w najciekawszej w Polsce aplikacji mobilnej Superbet.

Darmowe typy ekspertów na Ekstraklasę

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Ciekawe informacje