Szybka rejestracja u bukmacherów

Z jakiej przyczyny szybka rejestracja u bukmacherów online to świetny pomysł spółek bukmacherskich w Kraju i czemu powinno się z niej skorzystać…

Kiedy potrzebujemy obstawiać spotkania online należy się u bukmachera zarejestrować! Dotychczas ciągnęło się to nader długo, a dodatkowo bez dowodu osobistego nie można było tego przeprowadzić.

Dzisiaj … szybka rejestracja u bukmachera np. eToto.pl w życiu nie była tak bezproblemowa. Posiadając konto tymczasowe można korzystać z zakładów bukmachera online wpisując wyłącznie typowe informacje. Nie ma w tej chwili konieczności wgrywania skanu dowodu osobistego. Nie ma konieczności również podawania innych obszernych danych. Starczy 1 minuta, żeby obstawiać mecze on-line u legalnego bukmachera w Polsce.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Założenie konta zachodzi bezpośrednio po ocenie wymienionego przez grającego adresu e-mail.

Rejestracja wstępna u bukmachera …

Rejestracja wstępna dopuszcza na korzystanie z konta eToto.pl w trybie: ograniczony – ogranicza nas maksymalny zakres zakładów a także brak zdolność wypłaty gotówki z rachunku grającego (dostępne tylko po pełnej weryfikacji klienta).
Osoba mająca konto o statusie warunkowym może jednak korzystać z mnóstwa ofert promocyjnych, w tym z bonusu przy rejestracji.

W celu przeprowadzenia poprawnej pełnej rejestracji Konsument zmuszony jest do poprawnego zrealizowania formularza przy rejestracji u danego bukmachera i wysłania skanu bądź fotografii dowodu potwierdzającego tożsamość.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Najkorzystniejszy bonus za rejestrację

Legalnie funkcjonujący bukmacher internetowy Etoto poleca freebety!
Rusza akcja darmowy zakład dla nowych graczy…
– Freebet 20 złotych przy rejestracji dla nowego użytkownika
– po czym propozycja na start jest bez modyfikacji: dodatek 200% do 100 zł,
– przy kolejnej wpłacie, gdzie dodatek 100% do 900 zł, o ile wpłata jest wyższa bądź równa 40 zł, to typujący pozyska następny Freebet 20 zł

Dla klientów którzy zapisali się do bukmachera przed 01.02 i nie wykorzystali w dalszym ciągu z żadnej innej propozycji promocyjnej zostaną uprawnieni do darmowego zakładu 20 zł od zalogowania.

Na stronie rejestracji https://www.etoto.pl/rejestracja/ pokaże się grafika z dokładną informacją jak zgarnąć 1040 zł w akcji promocyjnej na start.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

I na koniec…

Do tego bukmacher LV BET na stronie https://lvbet.pl/pl/20zl-bez-depozytu podobnie jak eTOTO proponuje Wam darmowy zakład bez wpłaty!