Jeśli szukasz wiadomości o BetSCAN to znakomicie wcelowałeś!
Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher online Totolotek.pl przedstawił nową, gratisową apkę BETSCAN. Gwarantuje ona w szczególności skanowanie papierowych kuponów z typami oraz pilnowanie rezultatów wydarzeń sportowych „live”. Persony, które będą intensywnie wykorzystywać apkę co miesiąc mogą dodatkowo zwyciężyć przyciągające nagrody.

Nowa aplikacja Totolotka ma 3 kluczowe komponenty. Pierwotnym z nich jest zadanie SKANUJ KUPON – możliwość monitorowania na smartfonie rezultatów szablonowych kuponów za pośrednictwem techniki QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem telefonu specjalnego pola na kuponiku pojawia się news o zakładzie.

Co proponuje nowa aplikacja Totolotka BETSCAN?

Sprawdzanie rezultatów wydarzeń u bukmachera w trakcie ich trwania. Po uruchomieniu aplikacji na ekranie kluczowym użytkownik zobaczy kompilację aktualnie toczących się wydarzeń piłkarskich, wespół z informacją o aktualnych kursach. Grający ma owe sposobność przetestowania jakie wydarzenia odbędą się w nadchodzących godzinach.

Nadto, komponentem aplikacji jednostki Totolotek.pl są zabawy zręcznościowe 3D. Pstrykając na ikonkę tabletu klient jest transferowany do zakładki z rozgrywkami. Obecnie w apce dostępny jest symulator koszykówki, w którym celem jest oddanie jak największej liczby trafnych rzutów za trzy punkty do kosza.

W apce BETSCAN wprowadzono także szczegół rywalizacji pomiędzy klientami. Za aktywne korzystanie aplikacji – skanowanie kuponów, złączenie konta z FB, lub zdobycie czempionatu w grach – przyznawane są internetowe punkty.

Miesięcznie najlepsze pięć osób nagradzane jest punktami w projekcie Bet Club, a zwycięzca inkasuje poza tym tablet. Obstawiający mogą dzielić się własnymi rezultatami z kolegami, udostępniając na własnych profilach w kanałach społecznościowych informację o wygranej w rozgrywce lub zajęciu wysokiego miejsca w zestawieniu.

– Aplikacja BETSCAN została przygotowana przede wszystkim z myślą o typerach, jacy codziennie używają z naziemnych punktów przyjmowania zakładów wzajemnych. Na przestrzeni paru sekund mogą oni wypróbować wyniki wydarzeń sportowych oraz własnych wydrukowanych kuponów wejść do rywalizacji o nagrody oraz zagrać dla przyjemności w gry sportowe na własnym smartfonie – powiada Mariusz Rzeczkowski, Szef marketingu Totolotek.pl.

Aplikacja powstała dzięki kooperacji Totolotka z Paymaxs – spółką specjalizującą się w kreowaniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs komponuje autorskie apki na podstawie modelu SaaS. Twory spółki zapewniają nabywcom zawierać zakłady wzajemne w każdym okresie oraz położeniu.

Weź 20 złotych na zakłady bukmacherskie (bez depozytu!) – więcej na www.totolotek.pl