Typy na walki KSW a Fortuna

Legalny bukmacher internetowy Fortuna oraz Organizacja KSW (organizacja MMA), rozpoczęły współpracę. A to znamionuje obstawianie walk KSW u owego buka.
Parafowany 2-letni układ obejmuje wszystkie gale KSW zamierzone na 2020 oraz 2021 rok.

Na dowolnej gali logo Fortuny będzie widoczne przy wydarzeniach organizowanych przez Organizację KSW. Bukmacher online przygotował dla entuzjastów MMA liczne promocje, turnieje i zakłady nadzwyczajne, jakie znajdziecie w oficjalnych kanałach Fortuny.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Typuj pojedynki KSW z Fortuną

Ciągłe powiększanie partnerstw w interesach jest dla nas decydujące w rozroście nie tylko samej Organizacji KSW, ale i całej dziedziny sportowej. Ogromnie się cieszę, że do grona partnerów dołączył lider zakładów wzajemnych w Polsce, jaki będzie nam towarzyszyć nie tylko na rynku polskim, ale również przy naszych zagranicznych przedsięwzięciach.

„Ogromnie cieszę się z przedsięwziętej współpracy i mam wiarę, że dostarczy ona obydwu firmom sporo korzyści.” – odpowiada Martin Lewandowski, szef Organizacji KSW.

Parafowanie układu z Federacją KSW było dla nas prostą decyzją. Od długiego czasu oglądamy duży wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na KSW, które mamy w ofercie.

KSW to szanowana oraz nad wyraz szeroko rozpoznawalna jednostka w świecie sportów walki, toteż zakładamy, że na skutek tej współpracy Fortuna umocni się na pozycji bukmachera naczelnego wyboru dla każdych miłośników MMA i dotrze do coraz to liczniejszej gromady ludzi obserwujących dowolne wydarzenie organizowane przez Organizację KSW.

Już dzisiaj oferujemy największą liczbę zakładów przed walką i w trakcie w Polsce na wszystkie najistotniejsze gale na świecie, a mogę zapewnić, że zacząwszy od KSW 53 nasza działalność produktowa a także marketingowa będzie dalej bardziej intensywna. – oznajmił Konrad Komarczuk szef Fortuny.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej sławna organizacja MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) na starym kontynencie a także jedna z w najwyższym stopniu uznanych na świecie. To aktualnie dodatkowo drugie obok Tour de Pologne lokalne wydarzenie sportowe, identyfikowane na świecie.

Na 52 galach przeprowadzonych przez KSW w Polsce, Anglii i Irlandii walczyło ponad 300 reprezentantów.
KSW od 16 lat formuje historię europejskiego MMA, przygotowując w najwyższym stopniu rozpoznawalne gale MMA w Europie. Jednostka upowszechnia dyscyplinę i formuje jej sportowe gwiazdy.

Ostatnio Organizacja święci doniosłe sukcesy: zrealizowała na przykład wtórą na świecie galę MMA co do frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, wówczas to sprzedano 57 766 biletów, a dodatkowo nadzwyczajne przedsięwzięcia za granicą – w Irlandii, Chorwacji bądź Anglii.

Fortuna to nie tylko KSW 😉

Fortuna to legalnie funkcjonująca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w zestaw firm zależnych od Fortuna Entertainment Group, sporej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady bukmacherskie.

W naszym Kraju ów legalnie przyjmujący zakłady bukmacher on line prowadzi zakłady w kanale online na www.efortuna.pl i w aplikacjach na komórki na Android i iOs oraz w najliczniejszej w Kraju sieci (liczącej powyżej 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Typy na KSW znajdziesz na przykład na: Obstawiamy walki KSW