Bukmacher Fortuna online z początkiem czerwca, jako pierwszy z bukmacherów legalnie funkcjonujących w Polsce, wkomponowała do swojej wirtualnej propozycji innowacyjny produkt – Wirtualne Sporty.

Jest to rodzaj zakładów bukmacherskich polegających na zgadywaniu rezultatów aktywowanych komputerowo wydarzeń, dotyczących takich dziedzin jak: futbol, tenis, wyścigi konne, wyścigi piesków, wyścigi samochodowe także wyścigi motocyklowe.

Uruchomienie produktu w stacjonarnych punktach sprzedaży, w maju tego roku, spotkało się z sporym zainteresowaniem Użytkowników. Od teraz eSporty są osiągalne także przez internet, w każdej sekundzie można w nie zagrać na stronie buka – Fortuna.

 

Legalne kasyno

Fundamentalne credo towarzyszące Wirtualnym Sportom toż „Szybka Gra, Natychmiastowa Kasa”. Najważniejszą wartością tworu jest to, iż aby zagrać w Wirtualne Sporty grający nie jest zmuszony dysponować wielkiej znajomości z obszaru sportu. To rozrywka dla każdego, kto liczy na imponujące ekscytacje oraz szybką nagrodę – choćby do 200 000 zł. Jest to komputerowa symulacja spotkań sportowych, w jakich team albo gracze, którzy uczestniczą w Wirtualnych Sportach, dysponują unikalne cechy i osobiste statystyki oraz historię wcześniejszych spotkań.

Aktualna oferta kursowa i bonusowa zawsze na www.efortuna.pl

– Jesteśmy zadowoleni z tegoż, iż jako pierwszy bukmacher w Kraju dostarczamy opcję typowania Wirtualnych Sportów online – opowiada Konrad Komarczuk, prezes Fortuny zakładów sportowych. – Produkt pozostał pomyślnie odebrany przez Graczy w stacjonarnych punktach sprzedaży.
Do tejże pory otrzymaliśmy obecnie powyżej 300 000 typów na oryginalny produkt, a niejaki z punktów, przez tak zwięzły okres jego dotychczasowego działania, łącznie spieniężył Klientom wygrane w wysokości ponad 115 000 pln. Posiadamy nadzieję, iż Wirtualne Sporty będą cieszyć się wielką renomą także w Internecie, szczególnie, iż będą osiągalne w każdym czasie dogodnym dla krajowego Klienta – zaznacza Komarczuk.

 

Przebieg rozgrywki prezentowany jest na stronce bukmachera Fortuna. Przekaz z każdego wydarzenia odbywa się na odrębnym kanale, co zapewnia Klientowi wybór atrakcyjnego go sportu wedle osobistych upodobań.
Grający zdoła zdecydować, jaki zespół wygra, jaki tenisista zaprezentuje się lepszy, bądź jaki kierowca wyścigowy wkroczy na podium. Chwilę dalej obserwuje postęp gry, a w przypadku akuratnie zaryzykowanego typu – natychmiastowo otrzymuje należną nagrodę.

– Polskim Klientom oddajemy dopracowany produkt, jaki przyszykowany został przez firmę Inspired, uznaną markę w podklasie technologii rozgrywek, ekspertów w dziedzinie gier wirtualnych.

Aktualna oferta kursowa i bonusowa zawsze na www.efortuna.pl

Na naszej stronie www użytkownicy otrzymują 6 dziedzin do wyboru, dzięki czemu każdy z nich zlokalizuje swój ulubiony sport do obstawienia – uzupełnia Komarczuk. – Wystarczy jedynie trochę chwili także dostęp do Netu, aby wziąć udział w emocjonującej, internetowej rozgrywce oraz dać sobie szansę na banalną wygraną, pomijając od pory dnia – wyszczególnia prezes Fortuny zakładów sportowych.

Bukmacher Fortuna jest pierwszym legalnie działającym w Polsce bukmacherem, który dostarcza Wirtualne Sporty zarazem w stacjonarnych miejscach sprzedaży, jak oraz na własnej stronie wirtualnej.