Zakłady TURBO u bukmachera Milenium

Bonusy bukmacherskie Milenium 2019! Za darmo zakład przy zakładaniu konta, dodatek na początek za depozyt plus podnosimy kursy – SUPEROFERTA to kapitalna oferta bukmacherska.
Multum z owych akcji promocyjnych jest dla każdego gracza (nie tylko dla tego jaki przed chwilą założył konto bukmacherskie) jaki ma konto na www.milenium.pl.

BONUS NA START

To wspaniała promocja dla nowo zakladających konta graczy internetowych Milenium. Załóż konto na www.milenium.pl i odbierz ekwiwalent pierwszej wpłaty aż do 1000 zł!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak wykorzystać BONUS NA START?

Załóż wirtualne konto typującego oraz oznacz pole „Chcę uzyskać BONUS PO ZAŁOŻENIU KONTA”. W terminie 10 dni od weryfikacji rachunku zrób pierwszą wpłatę. Następnie zagraj cztery razy sumę pierwszego depozytu – w ciągu 60 dni.

Do oferty kwalifikowane są kupony z minimum 3 wydarzeniami (minimalny kurs pojedynczego meczu: 1,20) i minimalnym kursem globalnym 2,00. Codzienny limit obrotu zaliczanego do obrotu to 10%. Po wykonaniu zasad oferty pozyskasz od nas premię w kwocie Twojej pierwszej wpłaty – do 1000 zł.

BONUS 5-10-15

Obstawiasz zakłady wielokrotne z olbrzymią liczbą meczów na kuponie? Z DODATKIEM 5-10-15 rozbudujesz gotówkę o kolejne 5, 10 bądź 15 procent! Rachunek jest banalny: im więcej zdarzeń, tym większy zysk.

5-9 zdarzeń na kuponie – zapłata wyższa o 5%,
10-14 meczy – zapłata wyższa o 10%,
15 i więcej wydarzeń – zapłata wyższa o 15%.

Dla kogo jest przeznaczony BONUS 5-10-15?

Z DODATKU 5-10-15 są w stanie skorzystać wszyscy gracze programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.
Jeśli obstawiasz w punkcie na mieście, musisz posiadać kartę członkowską dowolnego koloru. O ile posiadasz wirtualne konto typującego, do projektu Liga Mistrzów Milenium dołączyłeś bezwiednie w czasie zakładania konta.

Zakłady TURBO u bukmachera Milenium 1 Legalne zakłady bukmacherskie

HAPPY HOUR na zakłady przedmeczowe

Jak podnieść kasę na kuponie o 14%? Korzystaj z oferty Happy Hour na zakłady przedmeczowe. Innymi słowy to zakłady wzajemne bez podatku!

Na przestrzeni godziny akcji promocyjnej zwiększasz gotówkę o 14% – kurs globalny zakładu pomnażamy przez 1,00, a nie przez rutynowe 0,88.

Jakie są zasady oferty Happy Hour Prematch?
– minimum 3 zdarzenia (dla uczestników Ligi Mistrzów Milenium ze złotą czy też platynową kartą),
– minimum 4 zdarzenia (dla uczestników Ligi Mistrzów Milenium z rubinową bądź srebrną kartą).
Jak odczytujemy w regulaminie za zakłady wzajemne zawarte w czasie oferty Happy Hour nie są przypisywane punkty premiowe – o tym wypada nie zapominać.

DARMOWY ZAKŁAD

Darmowy Zakład Milenium to wyborowa promocja bukmacherska dla nowo zakladających konta graczy, w jakiej początkowy typ nie jest związany z żadnym ryzykiem. Jeśli przegrasz, oddamy Ci jego stawkę – do 10 zł. Promocja jest przystępna dla każdych nowo zakladających konta klientów programu lojalnościowego Liga Mistrzów.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak użyć DARMOWY ZAKŁAD w necie?

Rejestrując internetowe konto gracza na www.milenium.pl, mimowolnie zostajesz członkiem Ligi Mistrzów legalnego bukmachera internetowego Milenium. By skorzystać z promocji, oznakuj pole „Chcę zdobyć DARMOWY ZAKŁAD U BUKMACHERA” w dokumencie przy otwieraniu konta.

Jak użyć DARMOWY ZAKŁAD w punkcie przyjmowania zakładów?

Wystarczy, iż sprawisz zupełną rejestrację nowego konta, po jakiej otrzymasz kartę uczestnika programu Liga Mistrzów Milenium. Ażeby użyć Darmowy Zakład, zawiadom pracownika punktu o udziale do tej akcji promocyjnej.

Czy Darmowy Zakład to freebet i mogę wykorzystać go bez przelewu?

Nie. By skorzystać z oferty, powinieneś najpierw wykonać wpłaty na swoje konto gracza tudzież ustawić tradycyjny zakład. O ile będzie przegrany, otrzymasz refundację stawki bieżącego zakładu o optymalnej wartości 10 zł.
Gdy początkowy zakład zawarłeś za sumę przeszło 10 zł, zwrot także wyniesie 10 zł.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

BONUS GRAND

U buka internetowego Milenium ryzyko się opłaca. Obstawiaj choć pięć spotkań na kuponie z kursem 2,0, a wyróżnimy Twoją odwagę – powiększymy nagrodę o 20%!

HAPPY HOUR zakłady wzajemne na żywo

Cenisz zakłady wzajemne na żywo plus emanacje złączone ze monitorowaniem meczy, jakie właśnie obstawiłeś?
Zastosuj po ofertę Happy Hour Na żywo i do sportowych emanacji dołóż lepsze nagrody pieniężne – powszednio w godzinach 0:05 – 8:00 rosną o 14%!

Happy Hour Live tyczy się zakładu wielokrotnego, jaki zawiera:

– zakłady bukmacherskie live,
– minimum 2 zdarzenia,
– minimalny kurs 1 meczu: 1,20,
– blankiet rozpisowy, jeśli wszelkie kombinacje realizują warunki akcji promocyjnej.

Z jakiej przyczyny w ciągu Happy Hour Na żywo zwyciężasz więcej? Albowiem w okresie obowiązywania oferty kurs globalny zakładu mnożymy przez 1,00, a nie przez normatywne 0,88.

NA LUZIE I BEZ RYZYKA

Najlepsze spotkania w ofercie ze zwrotem kwoty zaryzykowanej. Rozgrywasz rozważnie i pewnie bo w wypadku porażki zwrócimy Ci pieniądze na dalszą rozgrywkę.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

BESTSELLER

Masz niedostatek czasu na długie analizy oraz kontrolowanie statystyk? Chcesz wytypować kupon, ale nie wiesz, jakie wytypować mecze? Bestseller to sprawdzona strategia na zakład wielokrotny, w którym odszukasz najpopularniejsze zdarzenia obstawiane przez innych graczy.

Bestseller aktualizujemy na bieżąco – ogólnie co 20 minut. Sprawdzaj regularnie w rubryce zakłady bukmacherskie, jakie prognozy rządzą w Milenium i podążaj śladem najlepszych graczy.

TYPY DNIA

Najlepsze zdarzenia ze o niebo wyższym kursem, jakie możesz zmieszać z dowolnymi meczami z tradycyjnej oferty!

SUPEROFERTA

Powiększamy kursy na paręnaście wziętych zdarzeń każdego dnia!

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

ŁĄCZENIE TYPÓW

Jesteś sportowym koneserem i posiadasz ukochaną ekipę, o jakiej wiesz mnóstwo? Detalicznie analizujesz spotkania przed ich skreśleniem, a statystyka to Twe drugie imię? Wybierz kupon z łączeniem zakładów i obstaw i 5 zdarzeń z tego samego meczu na jednym kuponie.

Na czym polega ŁĄCZENIE TYPÓW?
Łączenie typów bukmacherskich pozwala umiejscowić na 1 kuponie kilka typów z jakiegoś spotkania piłkarskiego. Propozycję na spotkania w najmocniej lubianych rozgrywkach porcjujemy wtedy na kilka grup zakładów. Dowolna grupa oznakowana jest innym znakiem, zauważalnym przy nazwie wariantu wydarzenia.

ZAKŁADY TURBO

O ile typujesz zakłady wielokrotne i wypatrujesz wyższych nagród na najbardziej lubianych wydarzeniach sportowych, włącz zakłady TURBO. Zagospodaruj tą promocję i pozyskaj i 30% wyższy kurs niż w zakładzie wielokrotnym stworzonym z jednakowych wydarzeń.

WYGRAJ LIGĘ

Obstawiaj oraz zarabiaj! Do osiągnięcia nawet do 5% cashbacku za zbudowane zakłady! Co 30 dni zapewniamy gotówkę dla najskuteczniej obstawiających spotkania on-line!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl