Oryginalny system wypłat celowo dla użytkowników w LVBET.PL. Włączyliśmy w ostatnim czasie usługę Rapid Pay, unikalną błyskawiczną metodę przelewu funduszy pieniężnych.

Owym rozwiązaniem wychodzimy naprzeciwko wyczekiwaniom typerów — wiadomo czas, w jakim dokonywane są zlecenia wypłat jest decydujący.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher LVBET.PL kieruje jasno przekaz – Rapid Pay — to innymi słowy „przekazy szybkie jak wiatr” – szybka procedura zapłaty świadczona poprzez LVBET. Dzięki autorskiemu rozwiązaniu czas tradycyjnego przelewu w banku już przenigdy nie będzie odliczany w dniach, aczkolwiek w minutach.

Na czym to polega?

Bezzwłocznie po życzeniu poprzez użytkownika wypłaty środków do banku dostarczone jest zlecenie wypłaty – czas w jakim od zlecenia przekazu wygrane odkryją się na rachunku bankowym, wynosi min. 10, a maksimum 20 minut w przypadku banków jakie proponują transfery dwudziestoczterogodzinne.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Jeżeli bank z jakiego korzysta typer nie oferuje możliwości transferu dwudziestoczterogodzinnego – wygrane wpadną na konto wespół z pierwszą sesją przekazów przychodzących do banku.

Istotne! Powyżej 20 różnych banków w ofercie Rapid PAY!