Zarobki na bukmacherce

Początki na zakładach bukmacherskich

Porównanie niezwykle proste – pomyśl sobie, że pracujesz fizycznie przez miesiąc, ale równie dobrze możesz tyle samo zarobić przez jeden dzień siedząc w domu i typując mecze. Co wybierasz zarobki na bukmacherce czy fizyczne zapiepszanie? Praca w domu to marzenie niejednej osoby.

Do tego dochodzą o wiele wyższe zarobki niżeli w pracy na etacie. Co więcej – jesteśmy w stanie zarobić o wiele więcej niżeli niejeden kierownik czy prezes firmy. Jednym z takich zajęć mogą być zakłady bukmacherskie.

 

Czy warto zajmować się zakładami bukmacherskimi?

Z pewnością wielu z nas ma pewne doświadczenia jeszcze za czasów szkolnych, kiedy to za kilka złotych puszczano taśmę, na której widniało kilka-kilkanaście spotkań. Być może warto pomyśleć nad tym bardziej profesjonalnie? Pytanie brzmi jak traktować takie zarobki na bukmacherce – czy ma być to nasze główne źródło dochodu czy może powinniśmy to nadal traktować jako dodatek?

Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Wiadomym jest, że przeważająca ilość osób głównie nie czerpie z tego tytułu zyski. Nie oznacza to jednak, że nie ma ludzi, którzy nie zarabiają na zakładach bukmacherskich regularnie. Wręcz przeciwnie. Są to zazwyczaj osoby, które szukamy nawet przez lata odpowiedniej strategii. Niekiedy są to eksperci z danej dyscypliny sportowej. Jak zatem traktować zakłady bukmacherskie?

 

Początki na zakładach bukmacherskich

Z pewnością na samym początku ciężko będzie nam zaakceptować porażki pomimo chęci traktowania tego zajęcia jako głównego dochodu. Grając chaotycznie bez konkretnej strategii możemy niemal zapomnieć o tym, by czerpać z tego tytułu regularne zarobki. Dlatego na samym początku najlepiej traktować zakłady bukmacherskie jako dodatkowe źródło dochodu.

W miarę czasu, gdy nasza strategia będzie miała przysłowiowe ręce i nogi  a zarobki na bukmacherce będą na dobrym poziomie możemy na poważnie myśleć o tym, by stanowiło do nasze główne źródło dochodu. Problem tkwi jednak w tym, że w Polsce bukmacherzy kończą swoją działalność. Widać znaczący spadek zainteresowania tym tematem, ponieważ na rynku obecni są w przeważającej ilości bukmacherzy legalni, a to oznacza podatek od wygranej. W konsekwencji możemy liczyć na znikome zarobki. Wielu osobom najzwyczajniej na świecie nie opłaca się teraz grać – a tym bardziej nie mając dobrej strategii.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Możliwości oczywiście nadal mamy wiele, a wśród nich jest nawet emigracja z czego korzysta wielu graczy, którzy przez ostatnie lata wyrobili sobie skuteczną metodę zarabiania właśnie w ten sposób. Jeśli jednak dopiero zaczynamy stawiać swoje pierwsze kroki obstawiając mecze to szybko możemy się zrazić.

Mimo wszystko mając dobrą taktykę jesteśmy w stanie zarabiać na zakładach bukmacherskich nawet u legalnych bukmacherów i traktować to jako główne źródło dochodu.

Ciekawe informacje